bugün

şüphe uyandıran bir duruma sebebiyet veren sevgilidir. dikkatli olunmasında fayda var derim ben.
+hayatım az önce telefon çaldığında ayrıldın yanımdan, kimdi o?
-dayımın oğlu hayatım, halimi hatrımı sordu.
+anladım hayatım, çok seviyorum seni.

+canım sen lavabodayken aşkım diye birinden mesaj geldi, seni özledim yazıyordu.
-evet hayatım, teyzemin kızı. biz birbirimize hep aşkım deriz.

+hayatım dün hilmi seni bir erkekle öpüşürken görmüş, kimdi o?
-ya dün nefes darlığı geçirdim, sağ olsun sunni teneffüs yaptı, kurtardı beni.

bu kadar iyimser olmamak lazımdır her zaman.
sevgilisinden birşeyler saklayan sevgilidir.

birincisi, özel bir takım meselelerine sevgilisini karıştırmak istemiyordur, dolayısıyla buradan sevgilisini benimsemediğini, heran bırakabileceğini çıkarabiliriz.

ikincisi, ikinci veya üçüncü alternatifleri elinde bulundurmak istiyordur, uyanıktır, kurnazdır, aldatmaya meyillidir.

Her iki durumda da o cep telefonu alınarak bahse konu sevgilinin kıçına sokulmalı ve oradan derhal uzaklaşılmalıdır. Çünkü her iki şıktaki sevgili de bir boka yaramaz, atın gitsin, yenisini bulun, daha namuslusunu bulun.
(bkz: pislik sevgili)
(bkz: adi sevgili)
(bkz: kaşar sevgili)
geri geri gidilip hız alındıktan sonra, son sürat üzerine abanılıp ittirilerek, çok daha ötelere fırlatılması gereken kişi.
arayan babası ise gayet dogal olan durumdur.
kesin sevgilisine sürpriz yapıyordur, sürpriz bozulmasın diye öyle şeyetmiştir. * *
git git git biraz daha git git git hehh böle ilerle nnaşşş konuş doya doya. şaka şaka güvenin la biraz sorun olmadı, ebeveyndir bişeydir.
dikkatleri üzerine çeken sevgilidir.

en fazla 2 saat içinde bir sürprizle karşılaşmadığınız takdirde iyice kıllanmanızı tavsiye ederim.
eğer sevgilinize güven duymuyorsanız hemen şüphe duymanıza neden olabilecek hareket. zaten güven duymuyorsanız her boktan şüphe duyabilirsiniz.

- arkadaşlarımla dışarı çıkacağım.
- bugün biraz hastayım yarın buluşalım mı?
- telefonumu karıştırman pek hoşuma gitmiyor haberin olsun.
- aşkım telefonumun şarjı bitmek üzere kapanabilir haberin olsun.
- ayyy canım pardon yaa telefonu evde unutmuşum.
- ya malın biri msn şifremi çalmış ondan değiştirdim şifremi hayatım.
- o benim liseden arkadaşım çok iyi muhabbetimiz vardı eklemiş facebookda kabul ettim ne var?

ve daha onlarca benzeri durumda "ulan acaba mı?" sorusu beynini kemirir adamın kemirir..
güven denilen sözcüğün altüst olmasına ve insanda maço tavırlar uyandırmasına sebebiyet veren olaydır.
telefonla konuşurken oturamama hastalığına yakalanmış olabilir.
sevgilisinden gizlediği bir şeyler vardır. ama kötü düşünülmemeli hemen, belki de sevgilisine yapacagı süpriz bir organizasyon hazırlıgı içindedir. *
telefonu çalınca az öteye gitmeyip konuşan sevgiliden daha iyidir. zira kalkıp biraz olsun yürüyünce spor yapmış oluyor bir ihtimal ve bacaklarda selülit mevzusu diğerlerine göre daha az oluyor. negzel değil mi?