bugün

Fem dersanesinin yapmıs olduğu interaktif ders tvsidir. Her video basına 3 kredi kesilmektedir efendim . Yararlı olma ihtimali yüksektir.

burdan : http://www.teknofem.com/fem-tv/
çok yararlı ders anlatım sitesidir.
edit: kredi gereklidir ya da dershaneye kayıtlı olmak
Fem dershanesinin konu anlatımlı videolarının bulunduğu sitesidir. Çok geniş kapsamlı olmakla beraber dağıtılan soru bankaları ( femset ) içinde bulunan tüm soruların tek tek videolu çözümlerinin bulunması çok büyük bir artıdır. Şifre konusunda ise internette gereken arama yapıldığında kredi gerekmeden izlemenin yolları da bulunabilir.

Hatta Fem Dershanesi öğrencilerinin birçoğu siteyi kullanmadığı ve angarya olarak gördükleri için herhangi bir tanıdığınızdan istediğinizde vermeme olasılığı neredeyse yoktur.
kredinin dert edilmemesi gereken site. en faydalı Sitelerden, özellikle bütün soruların çözümleri olmasi insani fem yayınları almaya teşvik ediyor idi.
kredi hususunda, zaten videolarin buyuk kısmı youtube'da yüklü halde.
kitaplarla birlikte 500 liraya kakalamaya çalıştıkları şey.insanları fişliyorlar.içinde bulundukları duruma da çok sevindim.
Öğrenciler için çok faydalı olduğunu düşündüğüm güzel bir site. Birçok sorunun çözümü ve konu anlatımları sitenin içinde mevcut. Kardeşimin ömrü bu sitede geçmiştir.
Kredi alma yeri nerde bulamadığımdır. Kredi hilesi falan yok mu bi' de?
parayla alıyosun eger o dershanenin ögrencisi değilsen.
Aklıma geldikçe duydukça gülerim.
Kimya dersinde tatlı mı tatlı kel hocamız ısrarla düzeltmemize rağmen tekno fm diyordu. *
hem kitabı alıyorsun onuz üzerine kitabın çözümlerini öğrenmek için 700 lira biçiyorlar var mı böyle bir şey.şifre olsa hiç fena olmazdı eğer şifresi olan varsa güzellik yapabilir mi.
çok acil şifre ihtiyacı duyduğum andır.
fizikçisi efsanedir.
bilmem kaç küsür cigabaytlık sözel videolarını indirdiğim setin yapımcıları. sınavlara hazırlanırken, tekrar yaparken güzel oluyor
Öğrencinin sınav haftası itemidir.
Birisi hacklemiş mi nedir?

http://i.hizliresim.com/94z5GQ.png
Türkçe öğretmeni, dershanemizde çalışıyor, adamın ''beğeni'' derken bile 'ğ' sesini çıkartmaya çalışması verdiği önemi gösteriyor. Youtube'den diğer hocalarına da baktım gayet iyi gözüküyor.
youtube'dan matematik videolarını izlediğim kanal.
baya iş görüyor aklınızda bulunsun dostlar.
güncel Önemli Başlıklar