bugün

federasyonun azimli çabalarıyla Fatih Terim'in agrasif tutumunun birleşimi sonucu oluşmuş durumdur.

merak etmeyin biz böyle de şampiyon oluruz.
kuşlara neresi dert olmuş anlaşılamaz durum, hal. masörle bile 3ün 1 ini vermiştir kuşların kursaklarına.
teknik direktörü kabadayı olmasındansa masör olması daha iyidir durumunu akla getirir.
bilen bilir: (bkz: cevat güler)

liseliler hatırlamaz belki ama bu şanlı takım cevat güler gibi bir antrenörü sayesinde şampiyon bile olmuştur. her biri aslandır zaten bunların.
Teknik direktörü bedenci gibi olan takıma geçen sene koymuş futbol takımıdır.
Bedenci olandan iyidir hoştur.
hasan şaş ve fatih terim kesin ceza aldılar.
ümit davala'nın niye gönderildiğini anlamadım ama oda ceza alırsa en az 1 hafta ama galiba 2 3 hafta teknik direktörü masör olacak kulüptür. buda galatasarayımız işte.
masörümüz le bile şampiyon oluruz mesajı vermek istemiştir. şaka değil bu arada fatih terim söyledi lig tv de, özellikle onu seçtim diye, mesaj vermek istemiş. masörümüz le bile şampiyon oluruz mesajını ben uydurdum tamam. ama odur herhalde, masörle bile götünüzden kan alırız mesajı verecek hali yok ya adamın.
kimse kalmadigi icin degil fatih terim istedigi icin taktikleri kenardan yakim masoru vermistir. sebebi de o anda en sakin kisi kendisi oldugu icin sanirim. adam bir ara hem kale arkasina gidip sakatlanan futbolcumuzu iyilestirmeye hem de taktik vermeye calisiyordu. mukemmel bir primi haketmistir. helal olsundur. masorune de takimina da... sampiyonuz ulan!
o takım bir ara cevat güler ile şampiyon olmuştur.
teknik direktörün beden eğitimi hocası olmasından yeğdir.

(bkz: aykut kocaman ın eşofmansız uyuması sonrası olacaklar)
fziyoterapisti takımın başındayken ligin son altı altı haftasına haftasına girip şampiyon olmuş takımdır (bkz: Cevat Güler). yine takımın başında fizyoterapist varken salmıştır nonda kobrayı fener'e. yani sizin kafanız rahat olsun.