bugün

şurdan da görüleceği gibi yakındır, sabırsızlıkla bekliyoruz.

http://vimeo.com/27765044
sol kanatta kendini unutturan ata demirer'in son volesidir. 90+3 golü olmalıdır. bekleniyordur.

edit: gelen eh işte oyu sonraısnda ne yazdığımı bir kere daha tarttım da hakkaten saçmalamışım.
http://www.film46.com/ata...ik-dev-kadro-2-indir.html burdan kendisine ulaşabilirsiniz.
biraz önce izlediğim sıcak sıcak bilgi vermek gerekirse ilk bölümüne göre daha kısa ve daha az taklit olan bir gösteridir. yine bülent ersoy ve fatih terim den bir kaç espri güzel olmuş.

en çok güldüğüm bölümler ise yıldız kayma hikayesi, alışveriş şifre muhabbeti, çin malı müzikli don, erkek tuvaleti muhabbeti ilk aklımda kalanlar ama tabi bir iki espri hariç sesli gülmedim. bayram için güzel bir bir buçuk saat geçirebilirsiniz.
Dvd'si çıkmıştır hayırlı olsun.
yine eğlenceli lakin ilki kadar komik değil.
`http://www.filmkampusu.co...adro-2-partli-sistem.html` izlediğim ve gülmekten yarıldığım stand-up gösterisi olmuştur.
güldürüyor lakin espriler tanıdık, ilki kadar hoş olmamış.
gece gece kahkaha atarak komşulara rahatsızlık verme sebebimdir.
beğenerek izlediğim ama ne yazık ki ilkinin koyduğu çıtanın üzerine çıkamamış yapım, ayrıca aradan sonraki kısmının daha komik olduğunu düşünüyorum tabi ilk gösterideki taktiğin aynısını kullandığından da olabilir, ne olursa olsun bayram günü iyi geldi.
baya güldük yalan değil, amaçta gülmek değil mi zaten, orda sorun yok lakin ilkinin çıtasını aşamamış bana göre, aynı mesafeleri farklı yollardan geçmiş. az güncel olaylara takılmış, biraz taklit yapmış ve ikinci dvdyi çıkarmış. yine de sağolsun, iyi güldük.
yaklaşık yarım saattir izliyorum. nedense bi kaç basit gülümseme dışında etkisini göremedim.

olmamış galiba.
1.si kadar güldürmedi. türkiye şartlarına göre başarılı zaten kaç seçeneğimiz var ki ? birkaç taklit, şive ve araya serpilen şarkılardan ibaret olmuş ;

sunuş konseptinin daha değişik olmasını beklerken, ilkinin aynısıyla karşılaşmak hayal kırıklığı yaratsa da daha büyüğünü izlerken yaşadım.
--spoiler--
fatih terim'in jest ve mimikleriyle ilgili şaka güzeldi ve daha uzun tutulabilirdi ;
--spoiler--
farklı, kendileriyle özdeşleşmiş ses, jest ve mimiklere sahip olunan kişilerle(robert de niro, fatih terim, bülent ersoy, david letterman, betty white) konuşurken istemeden de olsa herkes onları taklit eder.(bradley cooper'ın robert de niro ile olan sohbetleri)

bu biraz daha uzun tutulabilirdi. bolca boş vakti olanlar izleyebilirler.
ata demirer'in şarköy'üme selam çaktığı gösterisi.
ata varsa sorun yoktur gülmeye devam.
yine maksimumu seviyeye ulaşmadan nezihçe güldüğüm bir gösteri olmuş.
saat 3'te bi yere yetişmesi gereken taksiciyi anlattığı kısımda kahkahayla güldüm. acayip güldüm. daha hatırlayamıyorum şimdi ama kahkaha attığım yerler vardı.

1.si kadar komik değildi deniliyor ama bence 1.sini öyle çok izledik ki ezberledik. eminim sadece bir kez izlenmedi o. defalarca izlendi. çok gülündü. çok güldürdü. bu yüzden 2. gösteri ilki kadar etkili olmadı.
taklit yeteneği olarak üstüne kimsenin olmadığını bir kez daha kanıtlamıştır.
birincisini aratmıştır..
artık cem yılmaz'ın halen sahnelediği cm101mmxi fundamentals 'i bekliyorum.. o da piyasaya ne zaman çıkarsa...çok var lan...
kahkaha atacağımız sahneler yok ama gösteri boyunca gülümseme eksik olmadı yüzümüzden.
piyasada dvd sini 19.90 a satın almak mümkündür.
(bkz: ata demirer show)
yer yer güldürse de ilki kadar güzel olmadığı kesin. izledikten sonra bende oluşan kanı; "Ata isterse tamamen zayıflayabilir ama o zaman götünden para kazanamaz" oldu. Tabi trakyalı şihvesiyle daha ne kadar film çekebilir onu hesaba katmıyorum. Zira götü çok gözünüze sokuyor arada çükünden bahsediyor ama o da götünün yanında hacimsiz kalıyor.*
ilk gösteriden daha komik espriler de mevcuttu ancak konuların genelde aynı olması genelin biraz zayıf olmasını sağladı. yıllardır bülent ersoy'dan ekmek yiyor artık bize farklı gelmiyor bülent, neyse ki bu kez müslüm gürses'i pas geçti. fatih terim her zaman başka tabi.*
pisuvar muhabbetiyle yarmış geçirmiştir.