bugün

+18 film gosteren sinemalardan birine gidiyor olma ihtimali yuksek kisidir. Favorisi Elizabeth olabilir.
ezigin onde gidenidir.

bir de bu ezikler kendilerini 'uff filme odaklaniyorum iste ne guzel, sevgili ya da arkadas dirdiri olmaksizin filmi izliyorum.' gibi sacma salak sebeplerle savunurlar.

filmden ciktiktan sonra filmin kritigini yapabilecegin, filmden aklindan kalan guzel sahneleri paylasabilecegin, kisacasi film hakkinda konusabilecegin biri olmadiktan sonra napayim ben sinemayi. oturur birkac ay bekler internetten indirir evde izlerim o filmi.

bu ezik asosyaller asosyal olduklari icin boyle kendilerini yuceltiyorlar ya orada bana bir gulme geliyor.

asosyalligin yuceltilecek hicbir tarafi yok gencler.

herneyse siz 'ben filme odaklanmak istiyorum yeaaa' diyerek kendinizi kandirmaya devam edin.

sinemaya beraber gidebilecegim arkadasim yok demiyor da filme odaklanicam ben ya uff.

yalanini sevsinler.
kafa dinlemek isteyen insandır.
Film eleştirmeni insandır.
ezik dallamanin onde gidenidir.

insan gider ikinci bir bilet alir o bahane ile bir arkadasini davet eder aq.

bu kadar mi odunsunuz.

yok filme konsantre olamiyor musda yok bilmemneymisde.

ezik asosyalin tekiyim demiyor da, filmi konsantre olamiyorum uff diyor.

tamam bir kere gidersin tek basina universite tatile girmistir, herkes memleketine dagilmistir. canin sikiliyordur evde, gidersin.

ama bunu aliskanlik haline getirdiysen sende bir problem var.

kendinizi kandirmayin bosuna.
dallama değildir, sadece arkadaşı yoktur. hem film, saçma sapan sorular sorup, mısır yiyip kola hüpürdeten birileri yokken daha keyifli oluyor görsel
yalnızlık dahil her şeye " eyvallah " diyen insandır.
Ben olabilirim. Ama genelde arkadaşlarımla giderim, çok merak ettiğim bir filmi de çabucak izleyebilmek için yalnız gittiğim olur. Ya da bazen çarşıda işim varken aniden eğlenmek ister ve sinemaya giderim.
Tek başına sinemaya gidemeyen insan da sorunludur, tek başına eğlenemez, tek başına yemek yiyemez, tek başınayken para harcama hakkı olmadığına inanır, işin özü şu ki tek başına olmaktan korkar. O insan lavaboya giderken arkadaşını çağırır, kantinden su alıp geri gelemez. "Sıkılıyor." diyeceksiniz, ben de diyeceğim ki o sıkıntı korkunun farklı bir tezahürüdür. Zamanını boşa harcamaktan korkar, çünkü tek başına bir şey başaramayacağını ve yetersiz olduğunu düşünür, kendisine verdiği değer düşüktür.

Söylediklerimin bir kısmı işin biraz ileri boyutu olsa da kendinizi bir inceleyin, bunları yaparken düşüncelerinizi bir süre tartın. işin temelinde bu fikirler var, mutlaka fark edeceksiniz.
Sabahın köründe kalkıp ilk seansa gidecek varsa buyursun gelsin beraber izleyelim. Zira diğer seanslarda filmi izlemekten çok apış arası koklayıp yiyişme sesi dinliyorum.
Sinemayı kerhaneye çeviren herkese sevişmeden 1 yıl men cezası verilmesi gerektiği kanaatindeyim. Eviniz yok mu sizin diye sorasım geliyor. Hatta bazen dayanamayıp soruyorum kısa bir utanma ve 10 dakika sessizlikten sonra yine vacık vucuk.
Sinemada sex yasaklanırsa sizler gibi sinemaya çoğul gidebilirim.
"olamıyor musda" yazan bir insanı ne kadar ciddiye alabiliyorsam o kadar almaya çalıştım ama dallama olduğu için alamadım. ya he çok sosyalsin, hep en sosyal en ortam kadını/erkeği sensin. sana ne? yalnız giden yalnız gider, sevgilisiyle giden sevgilisiyle. ne aptal saptal işlere maydonozsunuz. asosyalliğini ölçmek sana mı kaldı? gece gece sinirlendim.

filmsever insandır, yalnız başına olmaktan mutsuz olmadığı için yalnız gitmek ister. arkadaşıyla gitmek isterse de arkadaşıyla gider.
benim asosyalim oldumu.
benim asosyalim oldumu.
Kızla gidince ne oluyor film mi izleyebiliyoruz.
Bir kereliğine benimdir. Gece olduğundan salonda toplam 10-15 kişi vardı. "şurası neden böyle?", "cinayeti işleyen bu muydu?" diyen birinin yokluğunun keyfini yaşadım. Bu keyif film çıkışı durağa giderken son otobüsün gittiğini görmemle gittikçe azaldı. O gece şunu öğrendim: "tek başına sinemaya gitmek çok keyifli bir aktivite ve şubat ayında sokakta sabahlamak zordur."
SEN TEK BASINA GIDEMIYORSAN ADAMA EZIK DEMYECEKSIN. KORKMA YEMEZLER SENI OZGUVENSIZ.
yanında gideceği aynı düzeyde insan bulamıyordur.yok ki bulamıyoruz...
(bkz: yav he he)

film izlerken malca romantik veya seksüel anlar yaşamaya çalışan, filme konsantre olmayan ergen ruhlu kişiler yüzünden yalnız gidiyordur.
takdir ettiğim insandır. lakin ben yapamam. erkek kardeşimi kandırıp onla giderim.
kendisine eşlik edecek kimseyi bulamamıştır.
tavsiyem komedi filmine gitmeyin tek başına gülünmüyor.
milletin dırdırını, vırvırını çekip, organizasyon ayarlamak için herkesin boş gününü beklemeyen insandır. sinemaya gitmek istediğinde gider, tek başıma sinemaya gidersem biri de görürse çok ezik durur muyum, kimsen yok mu demezler mi adama diye düşünmez, yüksek özgüven sahibidir.

sosyoloji ve psikoloji de işbu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi verilmektedir...
Napalım yani yalnızız diye hoşumuza giden bir filmi izlemeye gitmeyelim mi?
Anlam veremediğim insandır. Sinemaya gitmeyi çok seven biri değilim zaten kült filmler hariç gitmem bile hele tek gitmek hiç yapacağım iş değil.
Ben ben ben. Utanmıyorum, seviyorum. Gidiyorum ortanın ortasından alıyorum koltuğu, yanımda kimse olmuyor; ağladığımda gülecek mi, güldüğümde pis pis bakacak mı korkusu yok.
Bazen insanın kendisiyle ilgilenmesi, çok sevdikleri de olsa onlardan kısacası herkesten her şeyden uzaklaşması gerekiyor.
Yani demek istediğim şey, yargılamayınız. Bunu "özgüveniyle" yapan insanları seviniz. (Kesinlikle sosyal baskılarla yaşayan insanlardan bahsetmiyorum)
Olum 2 el cs atın internet kafede daha güzel aq. Bok var dimi tek başımıza sinamaya girek.
mis gibi filme odaklaniyorum iste yea goygoyu yapan asosyaldir.

sanki arkadas getirseler filme odaklanamayacak. herneyse zevk aliyorum ayaklari ile kendinizi kandirmaya ve ezikliginizi inkar etmeye devam edin.