bugün

dün gece yaptığım bir olaydır. bazen tek başına içmekte güzel oluyor dedirten durum.
arkadaşı kalmamış yada en yakınına bile söyleyemiycek bişiy yapmış olan kişidir .
Yalnızlığın son aşamasıdır. Kafa dinlersin, rahatlarsın tamam ama tek başına pek eğlenceli olmuyor be.
şarkısı vardır: http://www.youtube.com/watch?v=eVqAjzMzy9A
Her gece yaptığımdır, güzeldir hoştur, yanınızda içkiyi görünce hayatındaki dertleri anlatacak birisinin bulunmaması daha güzeldir.
serttir. içtiğin rakıysa, önünde pikap varsa ve zeki'den bir şeyler çalıyorsa, beter olursun.
yapılmaması gereken eylemdir. ağladığında yada güldüğünde paylaşabileceğin biri olmalıdır.insan kendini bile kandırabilir panpa*
şu an yaptığım eylem. pyalistimde duman,cem adrian elimde biram. önümde koyduğum hayallerim. aklımda sevdiğim daha ötesi var mı ulan!
dostum eğer içtiğin rakıysa sen yalnızsın demektir..
bir başkasıyla içmek gibi değildir. yanında bir arkadaş olsa güzel olur.*
çatacak yer aramak için davetiye beklemezsin.
en güzelidir. kimse kaynak yapmaya çalışmaz.
kusmuğunda uyanmakla sonuçlanır.
biraz sonra cep telefonuna sarılacak kişinin yaptigi eylem.
hiç yapmadığım eylemdir.
(bkz: alkol içmeyen sözlük yazarları)
kafa dinlemenin başka bir yoludur.
geçen gün yaptığım eylem. rakıyı hazırladım, mezeler sağlam , meyve salatası, rus salatası, peynir ve limonlu helva.. fonda ince bi müzik çok yormayacak cinsten. en az 2 paket sigara. 3-4 saatte bir ellilik rakıyı içtim. sarhoş oldum. yatağıma gitmeden o meşhur koltukta uyudum kafamı vura vura.
yanında sevdiğin biriyle içmek kadar güzel değil.
alırsın kadehini, açarsın müziğini, yakarsın sigarını ohh mis, evde kimse olmayaydı bu akşam yapardım .
biraz sonra ilgili kişiye "uyudun mu" diye mesaj atacak kişi faaliyetidir.
sonunda kendi kendine konuşmanın kaçınılmaz olduğu eylem.
(#19439744) dejavu denir buna.
Yalnızlığın en dip noktasıdır. Tek başına içmek tek başıına içmek değildir bazen. Bir fotoğrafa bakarak içmektir. Gözlerini kapatıp anılara dalarak içmektir.
devamlı değil AMA senede 2-3 kez yapılması farzdır.
şu anda gerçekleştirdiğim ve ara ara gerçekleştireceğim eylem. Dostlarımla içmeyi sevdiğim gibi kendimle içmeyi de severim. insanın en güzel düşündüğü zamanlardır. Arkada fon müziği içkin ve mezelerinle başbaşasındır.

Eğer hafif yaran var da içiyorsan, telefonu kapa ki birilerini aramayasın, gözünün önünden kaldır ki yarına pişman olacak şeyler yapmayasın. Ve bu tek başına içmekte bokunu çıkarmamak da gerekir. Çakır keyfin üstü olduğunu anladığın anda kusmuğunda boğulmak yerine yatağın yolu bulunabilsin diye bırakılmalı ve güzel bir uyku çekilmelidir. Ve emin olun artık düşüncelerden kaçan uykunuz yerini rahat bir uykuya çevirir. Hadiyin demlenmeye devam...
Elinde viski, dudağında sigarayla ali kınık tan kemancı eşliğinde giden yalnızlığıma son vererek sözlüğe girmek, başlığı görmek, gülümsemek, kim bilir belki deja vu, belki şizofren başlangıcı...
Çok yalnızım sözlük...
güncel Önemli Başlıklar