bugün

önce neyden ve nasıl tahrik olduğunu sorardım. ona göre cezasını verirdim.
ac kopeklere yem etmek guzel olabilirdi.
Erkek değillerdir, adam hiç değillerdir, insan olmadıkları da aşikâr olduğuna göre, yanıtlanması güç bir sorudur.
Lakin ne idüğü belirsiz bir mahluktur.
Hadım en doğru ve insani harekettir zannımca
Açıkçası ben onun kadar insanlıktan çıkamayacağım icin görmeyeceğim şeyler olması gerekiyor. Yoksa yapamam. Mesela saldirgan hayvanlarla ayni yere kapattıktan sonra gidebilirim. Ben yoktum ki ne bileyim neler yapabileceklerini dimi ama?.
hayatının sonuna kadar karanlıkta kendisiyle baş başa bırakmak.

ayrıca farkında mısınız bilmiyorum, bu yazdıklarınızı yaparsanız ondan ne farkınız kalır?
Sağ ve sol daşşaklarına çivi sokup yüksek voltaj vermek isterdim.
damızlık bir boğa ve damızlık bir aygırın bulunduğu karanlık bir ahıra bırakırım. 10 saat sonra cesedini toplamaya dönerim. sikilerek ölmesi gereklidir nezdimde. damızlık boğa ve aygırı bilen bilir.
Süleyman Çakır'ın yaptığını. Suç aletini kes ağzına ver...
bu insanlar üstünde deney yapılabilir aslında.etik değil ama bu adam zaten etik bırakmamış tecavüz ederek.
erkekliğini alsınlar ameliyatla yeter.
götüne şampanya şişesi sokup patlatmak.
Böyle am salağı insanlara ne yapsanız suç değildir. Benim böyle insanlara karşı en çok yapmak istediğim şey; her gün çükünü yavaş yavaş kesmek.
bazen düşünüyorumda adamda para var tip var, hayatın bütün güzellikleri onu bulmuş, burda gelip asarım keserim yazıyor.
Ama bu orospu çocuğu tecavüzcülerin ruh halini kimse düşünmüyor.
Başlıktaki cinsiyetçilik...

Bu sözlük bitmiş arkadaş.
Elini kolunu bağlayıp sessiz kimsenin olmadığı bi odada kafasına saniyede bir damla akıcak şekilde su düzeneği koymak. Araştırın çok ilginç bi işkence...
(bkz: ölene kadar mokoko)
birde bu orospu cocuklarina mahkemedeki uslu hallerinden iyi hal veriyorlar ya.
ben bir erkek olarak kendisine en uygun cezasının götüne bir şeyler sokulup ardından hadım edilmesi olduğunu düşünüyorum.
(bkz: hadım)
(bkz: kısasa kısas)

onların cezasını onlara ancak adalet verebilir.