bugün

entry'ler (737)

kardeşin ölmesi

öz kardeşim değil ama 12 yıllık kardeşim vefat etti geçen hafta. Aramak isteyip arayamamak, her zamanki gibi nörüyon gardaşım yazamamak. Uçuk kaçık planlar yapamamak. Diğer herkesin güleceği fikirlerimi anlatacak başka kimsenin olmaması o kadar koyuyorki. Bir anda yarı yolda bırakılmış hissediyor insan. Yola beraber çıkıyorsun ama tek kalıyorsun o yolda.

10 yıllık arkadaşın ölmesi

Vay amk onun yöneldirmesiyle başvuruğumburd bu gün çıktı, güzel haberi bileveremeyeceğim kendisine

10 yıllık arkadaşın ölmesi

bu gün itibariyle başıma gelen,
ne yapacağımı bilemediğimden buraya geldim.
böyle işin amına koyarım.

çinde küp uydu üzerine master mı thy teknik mi

Bir uçak mühendisi olarak önümde iki seçenek var, ya THY teknik e girip 5.5-6 bin tl maaşla nispeten düzenli ve garanti bir hayat yaşıyacağım, ya da çinin önde gelen üniversitelerinden birine uzay uygulamaları alanında burslu bir şekilde yüksek lisansa gidip sonunun ne olduğu bilinmez bir maceraya atılacağım, kafamı çok karıştıran ikilem.

milli basketbol ve futbol takımı farklılığı

Basketbol takımımızdaki bütün oyuncuların beyaz tenli, futbol takımımızda ise genel itibariyle esmer tenin hakim olması ve geçmişte de bu durumun genel itibariyle görülmesi, bu farklılık için sosyolojik ya da etnik bir açıklama yapılabilir mi sorusunu kafamda canlandıran durum.

suchanya chujai

Suchanya please if you are reading this please text me a single message. Can i talk to u for 5 min ? Can i see that face again fo 5 min ?

herşeyden sıkılıp başını alıp gitmek istediğin an

nereye gidersen gir o sıkıntılar da seninle gelicek.

herşeyden sıkılıp başını alıp gitmek istediğin an

nereye gidersen gir o sıkıntılar da seninle gelicek.

ortodontinin bir anlamı olmaması

Kardeşim haklısın bunlar ne anlar dişleklik yahudi özelliğidir ve ebediyen öyle kalacaktır.
Bizim burda a101 de çalışan herkes dişlek mesela,geçen 2 tanesini mason locasının önünde gördüm,
çinliler arada bunları ziyarete gelip dişlerine bakıyorlar, ben tel takıyorum ama şükür benim dişlerim dişlek değildi ama bu çinliler bazen benden de şüphelenmiyor değil.

reis ne içtin lütfen çok moralim bozuk bana da söyle ben de içeyim.

ortodonti bir tek dişleklere mi yapılıyor amk salavı demek istediğim, kafasını dişleklik ve dişlek milletlerle bozmuş bir yazarın açmış olduğu başlık.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

kız arkadaşınız tarafından aldatıldıktan sonra anlatabileceğin derdini paylaşabileceğin kimsenin olmadığını anladığın an mesela.

evlenecek kız bulamamak

şimdi heçkır diye dalga geçen olacak ama,
yeteneklerim merağım gereği bir çok hanım kızımızın bazı yazışmalarını görmüş bir insanım
bazı konuşmalarına şahit olmuş biriyim,
ve kendime diyorum keşke bu kadar meraklı olmasaymışım,
kızların yüzde 99 una güvenim yok.
nadiren de olsa birisi bana seni seviyorum dese dahi inanmıyorum,
hiç bir kızı aşık olmaya değecek kadar değerli göremiyorum,
Çünkü fark ettimki bir kızı ne kadar severseniz sevin en ufak boşladığınızda, güzel konuşan hafiften güzel görünümlü bir elemanın bir kaç ilgi göstermesi ve flört etmesi ile hanım kızımızın gönlü kayabiliyor,
kızlar ilgi isteyen varlıklar, bir kaç ilgide aldatılmak işten bile değil.
Bu gözler neler gördü. O filmlerdeki samimi aşk yok gerçek hayatta.

kadın boşalması

Anlaşılmayan eylem, zira gerçekten mi boşalıyor yoksa numara mı yapıyor diye emin olamadığım durumdur.

geceye bir gerçek bırak

Karşıki dağları allah yaratmıştır.

güçlü olmak zorunda kalmak

herkesin içinde bulunduğu durum.

nisa 34 e göre kadını dövebilirsiniz

hakediyorler dedirten başlık.

ben 6 yaşımdan beri twerk izliyorum lan

8 yaşında olan yazar beyanı.

kanuni sultan süleyman

Hünkarımızdır.

aldatılmak

Gün itibariyle başıma gelen, yazışma ve konuşma dökümanlarını çıkardıktan ve o sürtük kızın çocukla konuştuktan 1 dakika sonra aradım, ellerim titreyerek konuştum ve hala gülümseyip beni özlediğini söyledi,
Ben annemden hiç sevgi görmedim babamı haftada bir gördüm, öylesine sevgiye ihtiyacım varken arkamı döner dönmez aldatılmak koydu açıkçası,her ne kadar insanın idealleri de olsa, kendisini işine de endeklese, her insan sevgiye ihtiyaç duyuyor bunu anladım, hayatın paylaşmayınca ne önemi kalıyor ki?