bugün

insanlığın ilk adımını atan erkektir.
ortada bırakmamak değildir o. ettiği tecavüzün, içeride başına gelmesi düşüncesinin oluşturduğu göt korkusundandır.
yanlış bir önermedir sevdiği için değil s*ktiği için bırakmayan toplum baskısı yüzünden zorla nikahına alan erkektir.
(bkz: madalya da takalım mı)
iki boyutlu açıya sahip bir davranış. tecavüze uğrayan kişinin tecavüzcüsüyle evlendirilmesi çok ağır bir cezadır. öte yandan bu evlilik olmazsa bu kız( bazı yörelerde) infaza uğraya bilir. iki ucu boklu değnek. bence o orospu çocuğu infaz edilsin. tüm sorunlar hallolur.
Hatasını telafi etmeye çalışacak, pişman olmuş erkektir.
(bkz: fatmagül ün sucu ne)
(bkz: iffet)
diziler bu olunca başlıkta bu olur.
cemildir cemil. (bkz: iffet)
"tecavüze uğrayanlar tecavüzcüleriyle evlensin yargıyı uğraştırmasın" kararını veren yurdum mahkemelerinin kararına uyan tecavüzcüdür.

yurdunu seven yasalarına uyan bir vatandaştır.
yeni çıkan tecavüz yasasına uyan erkektir.
büyük ihtimalle insanlığını ortada bırakmıştır.
bir dişi kendisinin olsun diye önce tecavüz edip sonra evlenirim ben diyerek aklınca bir taşla istediği kuşu vuracak olan erkektir. sonra kız bunla evlenmek istemiyorum dese istemedi diye bir de orospu ilan edilir, suç da kıza kalır iyi mi? hukuk sisteminde tecavüz ettiği kızla evlenerek cezadan yırtma gibi bir yasaya sahip olan ülkedeki olası durumdur.
çünkü o kızın tercihleri olamaz illa sizinle olacak sizin olmazsa taciz tecavüz her bir şey edersiniz değil mi? zihniyetine soktuklarımın kavatları bir de masum ayağına yatmak için ortada bırakmadım der, ortada bırakmak neyse sanki eşyasını filan bir yerlerde bırakıyor o.ç.
Yanlış yapan erkektir. Kızın kendi gibi pislik, namussuz, şerefsiz, boktan bir adamla ömür geçirmesine sebep olacaktır.
(bkz: fatmagül ün suçu ne)
kim olursan ol adam ol!sözünün gereğini yerine getiren, çok düşünceli erkek modeli...