bugün

entry'ler (671)

misafir gelince kahve çay kek servisi yapan kız

zoraki baldızdır. eli mahkumdur. yazıktır ona.

sözlük yazarlarının itirafları

babamı telefonuma "hobi olarak yine yap" annemi ise "nereye koyduysan ordadır" diye kaydetmemin sorumlusu ben değilim.

mezleke mi mezdeke mi sorunsalı

besmele .

"eternal sunshine of the spotless mind" dan

"icetea" den

ve

"kısır" dan

nefret ediyorum.

tkp nin halka ulaşamamasının nedenleri

dostum sen buna "tkp nin halka ulaşamamasının nedenleri" demişsin ama bu bildiğin "bok atma çabası"

behzat ç

Bize dila hanımın son sahnesini zorla izleten star yetkililerine selamlarımı iletir, sizin yayıncılık anlayışınızı sikerim, sevgilerimle.

Ah Behzat.

Böbrek satarak hayatta kalmanın umut olduğu Türkiye tablosuyla övünenler. Sizin vicdanınızı sikeyim.

dindarların neden erken boşalıyor sorunsalı

zevki uzatmak günahtır.

sözlük yazarlarının en nefret ettiği insan tipi

(bkz: emre belözoğlu)

doğal dindar

yazar burada kendi göbeğine seslenmiş.

şehirler arası otobüste uyuklarken muavinin kek meyvesuyu servisine başladığı an uykumuzun kaçma hızı ışık hızını siker atar.

ahmet altan

ahmet altan taraftaki son yazısında asıl işime romanlarıma dönüyorum demiş.
migroslardaki kitap reyonları yine dolacak demekki.

31 uluslararası istanbul kitap fuarı 2012

Tüyap'a gidip bir poşet dolusu broşür, katalog ve ayraçla dönenlere selam olsun!

çamaşır makinemiz adeta halay başı.

29 ekim 2012

Gaz yiyen "kemalist"lere geçmiş olsun diyor ve ekliyoruz: "siz o komünistleri, sosyalistleri, kürtleri dövdürmeyecektiniz!"

behzat ç

var ya tam bi şerefsizsin star tv.
ömründe yapmadığın kadar raklamı şu cuma günleri yapıyosun.

sonra biz niye hala dila hanımı izliyoruz
saate bakın ulan bi amınakoyduklarım

türk dizi tarihinin yarattığı en iyi karakter

feriştah yenge tabiiki.

behzat ç

74. bölüm fragmanı yayınlanmış ama nolmuş lan öyle

http://www.startv.com.tr/dizi/behzatc

bekleki cuma gelsin.

sırt çantasıyla girdiğim mağazalarda genellikle hırsız sanılıyorum ve direk bir göz hapsi ve peşimden adım adım beni izleyen bir eleman oluyor.
o an kendimi olaya öyle bi kaptırıyorum ki sanki müzeden çok değerli bir tarihi eseri çalmakla görevlendirilmiş bir hırsızım, adeta oceans 11 ekibinenim.
bir şey değil günün birinde gaza gelip atıvericem çantaya bi şey, olan benim gençliğime olacak, mapuslarda çürüyeceğim diye korkuyorum.

kürtler türklerden daha havalıdır

tabii olmaz mı hiç elbette daha havalıdır.
hava atacak süper ötesi kavruk buğday tenleri ve koyu yeşil gözleri vardır.
çoğu zaman dışlansalar bile inanılmaz sempatik gelen şiveleri ve yıllar boyu kullanmaları yasak olan kendilerine has bi dilleri vardır.
gidecek okulları olmasada yinede o harika kaslı vücutlarıyla inşaatlarda çalışabilir ve sigortası olmadığı için 8. kattan düşmesine rağmen hastaneye gidemeyebilirler.
hatta bu yüzden ölebilirler bile ama neyseki o harikulade yumurtalık,rahim ve spermleri sayesinde hepsinin en az 5-6 çocuğu vardır ve ölenin yerini bir başka çocuk doldurabilir.
7, 9 veya 14 yaşında tsk ya ait bi kurşunla öldürülebilirler ama neyseki geride yakacakları oldukça melodik ağıtları vardır.