bugün

entry'ler (332)

mıknatıs tan kalkan yapılsa mermi yi iter mi

eğerki mıktanıs selenoid şeklinde sarılıp akım verilen bir telden yapılıp yeterince güçlüyse ve oluşturduğu alan kurşunun hızını kesebilecek nitelikteyse mümkün.

kadın canlı bombanın süper vücudu

heba olacak yapıt. elinizde patlamadan silkin acilen.

patlak kız sözleri

apartman zili olmak zor iş. basan kaçıyo nihayetinde.

yıllarca aynı kadınla sevişmek

kişi evliyse bu eylemi sürdürmek zorundadır. isterse 10 tane kapatması olsun yine yapmak zorundadır yapmazsa evlilikleri biter zaten.

şimdi bu teoriden hareketle ,
20 yıl evli kalabildilerse adam aynı kaba pisleyip durmuş demektir.

sözünözü , evlenmeyin oğlum tongaya gelmeyin.

bekaret bacak arasındadır

bacak arasında olcak tabi yok sırtımda amuha goyum. neyin kafasını yaşıyonuz zekanızın kafanızda olduğunu sanıp sikinizde geziyonuzda bekaretin bacak arasında olmadığını sanıp kalbinde falan mı sanıyonuz ? ben böyle bi neslin dölünden türeyecek gelecekte yaşamak istemiyorum azizim.

yazarların hayatta olamayacağı yıl

2100 yılıdır net. 85 yıl sonrası.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)

sözlük yazarlarının itirafları

konuşacak kimsem kalmadı.

uzun süreli bir yalnızlık sonrası aşık olmak

yaşanmıştır.5 koca yılın ardından bu şansı geri tepemezsiniz. sahip olduğunuz herşeyle mücadele edersiniz bla.. bla.. bla.. hikaye klasik direk sonunu söylüyorum.

bi kalbim kaldığına inanmıyorum. vicdanımın kaldığına inanmıyorum. canım artık hiç yanmıyor. canavarlaşıyosunuz bu çok utanç verici. en kötüsüde onu hatırlatan herşey herkes ve heryerden nefret ediyosunuz tiksinç bişey bu. ve bi kez daha aşık olabilceğinizi düşünmüyosunuz.

bi söz vardı çok beğendiğim. insanı kötü yapan günahları anlarım da ruhumu esir yapan aşkları hiç sevmiyorum. yerini bıraktığı şu oldu , vicdanım kalmadı gücüme emir verecek.
(bkz: mt)
(bkz: murat çam)

sözlük kızlarının meslekleri

muhabbet tellalı.
tüm gün sikimsonik telefonlarından yok şu çok yakışıklı , yok bu bizim seline çıkma teklif etmiş ezik , yok peşimde koşuyo angut vermiyorum iyice çıldırtıyorum muhabbeti yaparlarsa başka türlü açıklayamazsınız.
evet , net.

225 gram için ben trip falan çekmem

250 gr birader.öyle olsa evet.

ayı teddy

yalnızlığın resmini bilinçaltımıza yerleştirmiş , bunu gerçekdışı bi oyuncağın suretine oturtup kendini ifşa etmeyen senaristin güzel filmi.

ben bu yazıyı ona yazdım

evet içtim kodumun salakları. kalkıpta kimse demiyo ki vay bu koduğum niye içip duruyo demiyo. sanki tadına bayıldığımızdan ulan.

beyin gücüyle hatun kaldırmak

hatunu aldığın yere koymakta önemli öyleki işlemin devam aşamaları aynen şu şekildedir ,

6-kız sakince aşağı indirilmek istenir

7-başarılı olunamaz

8-geç kalınmıştır

9-eczaneden test ve ertesi gün alınır.

hiç kimse tarafından özlenmemek

tek başına karanlık bi köşede içiyor olmaktır , yaşadığımdır.

havai fişekle gazaya çıkan kürt

yel değirmenleriyle savaşan don kişot misali insan karakteri.

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

son 3 gün kaldı beyler. hazırlığa daha başlamadım bi sabah olsun da.

eşek ülkemize cehape döneminde getirildi

etinden sütünden gerek tarımda gerek öhömmm.. faydalanmak için getirilmiş varlık.

askere gitmeden eşek siken mal

yuları sıkı tutması gereken malak. malum çifte yemesin.

1953 doğu berlin katliamı

ya sen ne yaşıyosun doğuda silahlar , havanlar havada uçuşuyo denilesi tarih ayıbıdır.

eşekli başlıkları itinayla silen çılgın mod

özverisine hayran kaldığım kardeşimdir.candır.