bugün

hoş gelmiş onuncu nesil yazar. koştursun efenim sözlükte.
dün 900 küsür adet oy kullanmış yeni yazar. hoş gelmiş.
dünün seri artı oy veren melek unvanını kazanmış olması kuvvetle muhtemel yeni yazar.

hasmet ibriktaroglu beyin müstakbel zevcesi.*
Yeni yazardir. Kendisine yeni nesil diye eziyet etmeyecegim,cunku cok sevdim.
dün en çok oylama yapan yazar. 953 oy.
Karşılamalara teşekkür eder, sözlük hakkındaki ilk izlenimlerinin olumlu olduğunu bildirir yazar. Buraya çabuk alıştım hem de çok çabuk.
(#19389871)
entry girme hak ve salahiyeti elinden alınması gereken yazardır. üçer beşer kelimeyle fikir mi beyan edilirmiş twiter mı lan burası?
daha sözlüğe yeni girmiş gerçi ama bakın bu da en uzun entrysi (#19250363)
oku oku bitmiyor araya ayraç koydum yarın kaldığım yerden devam edeceğim.
ilgiyle takip ediyoruz.
Bi sevişse rahatlayacak yazar.
başarılı bir girişimci olan yazar. tekme tokat girişecek herkese.
ateist kimselere "kafadan arızalılar" demeye çabalamış inanç özgürlüklerine saygısı olmadığı gibi net cümle de kuramayan "yazar".
feyk hesaptır. net. boşuna yazmayın gençler. bu sözlükte hatun olup da karması eksiye inecek yazar yoktur. bu da böyle bi tespit işte.
(#19435627)
bu entrydeki kızdır kendisi.
fake hesap değildir. iftiracıları şiddetle kınıyorum buradan.
kezban hakkında yapılan esprileri üstüne alınıp, kezbanlığını itiraf eden yazar.

kezban familyasının dik alası düriye.
kafasını yastığa bastırmak sureti ile arkasında durmuşluğum vardır. hayal olmayacak kadar güzeldi
inanamayacağınız kadar gerçekti.
daha fazlasını buradan anlatıp da bebe beliği heyecanlandırmak istemem fakat şu sözlükte gördüğüm en gerçekçi yazardır.
Onuncu nesil fake.

Bunun bir polis kadinla bir ilgisi yoksa ben de iremga değilim, yemin ederim değilim.
O kadar soyledim feyk degilim, sahiciyim adresim...
Yalayıp yutmuş yazardır.
Hem yalayıp hem yutan nadir türk hanımlarındandır. Değerlidir.
asil bir hanımdır. entry'lerini beğenerek takip etti.. okunulası.. en güzel tespitlerin ins.. sohbeti ho.. hoş gelmiş zeki yaza.. sevimli mi seviml.. çok kitap okuduğunu düşündüğüm...
sol frame' de fark ettiğim, zerre tanımadığım, ancak sözlükte sivilceli ergenlerin saldırısına uğradığını görünce sebepsiz sempatimin oluştuğu yazar.

he duyuru: olum vallahi nefarkeder abiniz hepinize kız bulur, hayvansınız iki rekat göstermeyin lan, ben halledeceğim, hatta anonim şirket kuracağım bu işi için,sakin tamam mı canavar oğlum benim.
görsel
20li yaşların başında. Kışın beli açılmasın diye çıtçıt (zıbın) la gezen. Yazları ise genelde külotlu çorap giyen 75 kilo üstü. Hem şişman hem çirkin olupta kendini afet-i derya zanneden kızlarımızdan biridir. Ego problemlerinden olsa gerek -hanım ıda kendine yakıştırmıştır.

Tanıyormuyum? evet yakından tanıyorum..
peçeli olması muhtemel yazar. ateist düşmanı.
güncel Önemli Başlıklar