bugün

ne kafası tuttuğu belirsizdir.
+ bi uyandım saat sekizi yirmi geçiyo

diye devam edecek muhabbettir.
tek başına yapılamayacak kadar büyük bir eylemdir. ütopiktir, masalsıdır, gülünçtür.
abd'nin aklını başına alması için gerekli bir tutumdur. kim olursa olsun desteklenmelidir.
(#2462718)
(bkz: anlaşmalı artislik)
(bkz: danışıklı dövüş)
sayın başbakan önce "10 binlerce kilometre öteden gelip Irak'ı vururken kimse izin almadı" dedi, sonra da sınırötesi operasyona yetki tanıyan tezkereyi meclisten geçirdi. "Bu operasyon yapacağız anlamına gelmez" diye de ekledi ama olsun...

bakın, göreceksiniz önümüzdeki ay gidip beyaz saray'da bush'un karşısında bacak bacak üstüne de atacak.

e daha ne yapsın adam canım. siz de hiç bir şeyi beğenmiyorsunuz...
(bkz: ütopya)
- o kadar dua ettik size. bizi millete rezil etmeyin.

+ tamam sen şimdi bana yumruk atarmış gibi yap, ben de düşer gibi yapacağım.
dtp'ye çatması ile de devam eden organize siyasettir.
(bkz: yemezler)
(bkz: cesur yürek recep tayyip) *
referandum için oy toplamaktır.
(bkz: kelle)
bu kafa tutmanın ardından gerçekleşen telefon görüşmesi şöyledir:

- sayın başkanım merhaba.
- merhaba.
- ben bugün bi şaka yaptım duydun mu yalancıktan kafa tuttum alındınsa söyle allasen...
- bana pek şaka gibi gelmedi.
- aa yapma keki hiç şakadan anlamıyosun canım.
- neyse bir daha önceden haber ver.
- tamam aradım ama meşgule aldın.
- neyse neyse. f16 satıyorum alıyon?
- hehe hah şöyle ya. kaçtan veriyon?
para vermeyen yada disari cikmaya izin vermeyen babaya reset cekmek gibidir.
bush: tayyip simitleri getirdin mi?
tayyip: getirdim abi, buyur abi.
bush: duyduğuma göre ırak'a girecekmişsin...
tayyip: ee eğer izin verirsen abi.
bush: çaktırmadan elime bak tayyip.
(bkz: tutmayin kucuk enisteyi)
durumu anlayabilmek için (bkz: mizansen)
yok böyle bişi...
çünkü abd desteğiyle bu yerlere gelebilen bir başbakan;
kafa tutunca neyi tutacagını bilir.*
sonucunda basiretsizlik, işbilmezlik vs. gibi nedenlerden ötürü "kafasını tutmamamızı" dilediğim olaydır.
(bkz: lafla peynir gemisinin yürümemesi)
(bkz: battı balık yan gider)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: kayıkçı kavgası)

(bkz: yollarımız biz istesek de ayrılmaz)
Başlığın daha doğru hali TSK'nın ABD'ye kafa tutması olabilir.Nitekim ABD Türkiye'ye mecburen yol vermiştir.Sonuçta Türkiye NATO üyesidir ve aynı zamanda ABD için en önemli stratejik noktadır.Ancak bu olayı engelleyemediklerinden olsa gerek Ermeni yalanını meclislerinde kabul etmişlerdir.Sonuç olarak bir geçerliliği olmayacak bu karar Türkiye tarafından da eleştirilmiştir.Sonuç olarak PKK'yı yok etmek için vize alınmıştır.Fakat beyinler değişmediği sürece daha çok insan Türkiye'nin ekmeğini yiyip dağa çıkıp kendi kanından insanları öldürecektir.Bunun olmaması için de eğitim ve ekonomik iyileştirme şarttır.Bugün Türkiye'de Trakya Üniversitesi'nde öğrenciler petrol bulup çıkardı diye Amerikan firması dava açıp bizim arazimizde petrol çıkardılar diyebilmektedirler.Öncelikle Türkiye özelleştirme furyasına bir son verip özelleştirdiği önemli kurumları geri almalıdır.Kendi toprakları üzerinde yabancılarla yapılan bütün anlaşmaları feshetmelidir.Tabii bunun finansmanını sağlamak için istihdam yaratmalıdır.Yoksa Türkiye'yi PKK olsun ya da olmasın çok karanlık günler beklemektedir.