bugün

(bkz: minareyi çalan kefenini hazırlar)
neyle karşılaşacağını bilmektir.
"en iyi ben sacmalarim biz sacmalariz" demenin kefenli versiyonu..
Gençlerin ince ironisini anlamayan insanların,bok atmasıdır..!

gençler demek istemiş ki,

ölmeden, diri diri mezara koydun bizi Tayyip...

algısı kıt insanlar sizi...

şaka la şaka o kafa ne arar bu mallarda, yine,sıçmış sıvamışlar.
"yok artık! " dedirten olay. az sakin olun, yatağınıza yatın ve uyuyun "genç"ler. bir sınırınız olsun!
rahmetli aziz nesin in ne kadar haklı olduğunu bir kez daha ispatlayan eylem.
(bkz: gerizekalı)
akepe teşkilatlarının kafayı üşütmesinden dolayı.
esenler ilköğretim okulu 2c sınıfdan bir grup çocuğun* fasa fisodan tiyatral şovu. "çıkın amk sokağa hadi benim için feda edin kendinizi" dese tayyip, hepsi g.tün g.tün kaçacak yer arar. akp'ye oy verenlerin yüzde 5'i sokağa dökülürse tayyip öpsün başına koysun. hoş gerçi tayyip de biliyor nasıl kaypak yavşak bir seçmen kitlesine sahip olduğunu ya neyse...
ak totoşların ne denli yaratıcı bir beyne sahip olduklarının göstergesi. bunlara gece mezarlıktan geç desen altlarına sıçarlar çok afedersiniz. tiplere bak yahu. ey ulu tanrım! yarattın bari takip et!
hamamdan yeni çıkmış ak kuzucukların eylemidir.
http://imgim.com/r38fmhy-horz.jpg
kefen giydiler inşallah pamukta tıkamamışlardır tövbeleysi ya rab.
sembolizm den anlayan güruh. bir şeyleri gerçekten kuru sıkı sloganlarla değil, manidar ve usturuplu hareketlerle anlatıyorlar. en azından sağa sola taş atıp dükkan yağmalamıyorlar.
karsiliginda iyi para aldiklarini tahmin ettigim ak beyinlilerdir. paraya da kopek olcak adamlar coktur malum bu memlekette, siradan olaydir o yuzden.
muhalif bir eylem olarak düşündüğüm hareket, ancak sonra anladım ki tam tersine destek amaçlıymış.

böyle saçma destek görmedim hayatımda.
bu yola canını koyarak giren fedakar güruhtur. başbakanın arkasında böyle insanlar oldukça hiçbir zaman kaybetmeyecektir.
"öldük de tanrımızın huzuruna geldik" anlamında değildir inşallah.
eğer öyleyse, kabir sorularının ilki "rabbin kim" olacaktır. bocalamasınlar daha öldüklerinin ilk gecesinde.
tayyip erdoğan'ın yaptıklarının idamlık olduğunu düşünmüşlerdir. yoksa neden kefen giysinlerdir? ama neden destek olduklarını anlayamadığım gibi neden kefen giydiklerini de anlayamamaktayım. hayır yani birileri ölümden mi bahsetti? paranoyak bir eylemdir bence.
götlerinin dibinde torpil patlatsan hepsi beyaz kefeni ve götlerini orada bırakıp kaçacak gibi duruyorlar. evet.
Kaç para aldılar acaba düşünmeden edemiyor insan kefenide beleşe getirmişlerdir karşılama ayağına.
insanı dinden sonra koyunlardan bile soğutan olaydır.
RTe için çok sevindirici olacaktır zannımca. zira kendileri mezardaki ölülere oy pusulası çıkarıp AKPye oy attırma konusunda ihtisas yaptıkları için bu kadar potansiyel oyu... pardon ölüyü bir arada görmek bulunmaz nimettir.
maşallah evden çarşafı kapan gelmiş.
erdoğanın bile artık bir şeyi anladığı olaydır.

bu amk salakları evde tutulsa daha iyi olurmuş lan!

ben hayatımda böyle bir rezalet görmedim, ülke savaşa girdi de benim mi haberim yok, ne ölmesi, ne kefeni lan.

üstelik bok yoluna gidecekler haberleri yok ineklerin. sizin kulaklarınızın arkasından başlamak lazım sikmeye, müstehaksınız.

şimdi 30 liralık olanları bunların gelir burda bıd bıdı der ve hunharca basar eksiye.

bas amk, yetmezse bi kere daha bas, tarih senin götüne girecek haberin yok!
g*tlerine de pamuk tıkayıp tıkamadıklarını merak ettiğim grubun eylemi.