bugün

insanların büyük rakiplerine karşı ufak zararlar vererek kendisini mutlu hissetmesidir. öc alma duygusu canlının doğasında vardır. kötülüğe, kötülükle karşılık vermezse içi içini yer kendisini güçsüz hisseder.

tamam farkındayım biraz fazla küfürlü bir başlık ama ben bu sözü her duyduğumda aptal bir gülümseme düşüyor suratıma. bir cümleyle koca bir olayı anlatmak gibisi var mı?

sözlüklerde insanların kocaman firmaların başlıklarını açarak altlarında içini dökmesi bu olayın en bilinir örneğidir. özellikle türk telekom için geçerlidir bu olay sözlük ortamında.

kişi türk telekom hakkında gizli/açık hakaretlerini bir bir sıralar ve ekle butonuna bastıktan sonra inanılmaz bir huzura kavuşur. sanki herşey çözülmüş ve kişi sorunsuz bir hayata geri dönmüştür. oysa yazdıkları çoğu zaman kimse tarafından okunmamış ve sözlük veri tabanında kaybolup gitmiş olur. yine de kişi büyük bir firmaya zarar verdiği duygusuyla kendisini tatmin eder.
Dağın da o saatte orada ne işi varmış.
tc erkeği eşittir tavşan diyebilir miyiz? diyebiliriz.
--spoiler--
dağ da titereyerek boşalmış.

( işte volkan böyle patlıyor beyler )
--spoiler--
bu sözü hayal ettim, enteresan hayvan bu tavşan , tebrik ediyorum, saygı duyuyorum kendisine.
Tahrik var dağ tarafından bu çok açık.
Dağ kuyruk sallamadıkça, tavşan skini sürtmez - bir atasözü.
yalan sözdür.
tavşanla konuştum, yok öyle bir şey. dağ ile aralarında düzeyli bir ilişki varmış.

tavşan hakkında yürütülen karalama kampanyasıdır.
(bkz: atasözü)
dağın etekleri mini ise ağır tahrik vardır. o saatte dağın o etekle orada ne işi varmış?
Bu dağ ile tavşanın da hep bir alıp vermediği var ama hayırlısı bakalım...
pratikte doğrudur.
Hahah Ilahi atalarım... her aklıma geldiğin de istemsizce güldüğüm atasözü.
Dağın rızası varmış işte kardeşim, sesi çıkmamış.
62 den de haberi varmi acaba.
Sürtük tavşandır.
O yüzden playboy un amblemidir.
güncel Önemli Başlıklar