bugün

istanbul'un neredeyse her semtinde bulunan tatlıcıdır.
pastaları hazır kek kalıbından olduğu için pek bir hafif pastaları vardır.
ayrıca çok ucuzdur sebebi de bahsettiğimiz hazır kek kalıblarını kullanmalarıdır.

tatbaktan kesinlikle alınaması gerekenler süstlü tatlılardır. * *
tatlıları gayet ucuz ve güzel görünüyor ama tadına bakmadığım için henüz yorum yapamıyorum,

kuruyemişleri fena değil fiyat-lezzet performans katsayısı yüksek bir mekan.
ümraniye'de 3 - 4 yere açılmış olan ve oldukça ucuza satan tatlıcı.
güvenilir bir kaynaktan satılan ürünlerin yenilebileceği bilgisini aldıktan sonra baton pastalarını denedim. yaş pastadan çok fazla beklentisi olmayan bir kişi olarak beğendiğimi söyleyebilirim.

fiyat-lezzet performansı 10 üzerinden 8.
yeşil sermayenin dükkanlarıdır bunlar, fabrikası da pendik-üstkaynarca' dadır. bu dükkandan pasta vs. alıyorsanız kesinlikle dikkatli olmanız gerekir. keza dükkandaki hacı amcamız sizin taze değil mi? şeklinde 10 defa sormanıza ve onun da 10 defa 'taze' demesine rağmen bayat ürün satabilmektedirler.
temiz,ucuz,kaliteli çalışan bir firma. istanbul anadolu yakasına yayılmış şubeleri yakında avrupa yakasına,sonra türkiyeye,ardından dünyaya açılmak üzere bekliyor.

markası çalınmaya çalışan bir firmadır; tatlıbak,tatdabak,yalabak gibi çakma markalarla alakası yoktur.

tatbak bir hakmar gida tur. hayv. inş. san. tic. ltd. şti. kuruluşudur.
bugün kavacık şubesi açılan tatlıcı. bir saat önce gördüm yağmalanıyordu.
kilosu 6 liradan 36 liraya kadar baklava bulunabilen tatlıcı.
pastadan soğutan tatlıcı.
hakmar'ın küçük kuzeni,şaşırtıcı ucuzlukta tatlıcıdır.
tatdo ile gönüllerin birincisi.

(bkz: tattoo)
baklavaları direk şeker hamurundan yapiyorlar sanirim bu kadar tatli olamaz.
Çalışan bayanlar için sigara böreğinden tatlıya kadar birçok ürünün
bulunduğu yer. Fiyatları da gayet uygun keşke her semtte olsa.
Bir pasta söyledim. Tüm arkadaşlarım bayıldı. Teşekkürler Tatbak!
merdiven altı üretim tadında pastaları olan firma.
Bir tatlı füryası.
Ucuz evet ama tatlıları fazla tırt... Özellikle pastalarından uzak durun yani misafire falan alınsa arkanızdan bir gece daha dedikodunuz döner.
"ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler" sözünü doğrular nitelikteki tatlı vb satan yerdir.

ucuz lan çok ucuz.

geçen bi tepsi baklava yaptırdım 5 lira verdim adam para üstü uzattı bana.

o kadar ucuz.
Geçenlerde deneme şansım olmuştu fiyatları oldukça uygun bir yerdir. ama saat 9'da dükkan mı kapatılır abicim. Gece canım bişiler istedi çıktım baktım kapalı.
çekirdeği oldukça lezzetli ve taze bir markadır.
bunların ilk şubelerinden biri tarlabaşı - kalyoncukulluk caddesindeydi.