bugün

eski şarkılarının kalitesini artık bulamayacak olan şarkıcı.
tarkan müzik yapan bir elif şafak'tır.
her sene imaj çalışması yapan kendini sürekli değiştirmek zorunda kalan ünlü.
istanbul 2010- avrupa kültür başkenti etkinlikleri dahilinde 16 ocak 2010 da taksimde sahneye çıkıcak olan adam. benim anlamadığım bu kadar tukaka edilmesine rağmen tarkanın reklamlarda hala çok etkileyici olması- diğer tanıtımlara nazaran-. iyi bi albüm beklemekten başka bi çaremiz yok kendisine yönelik. patlıyorum isimli bi şarkı dolanıyo dillerde ama o da kudurmuyorum gibi mi olacak, göreceğiz.
görüldüki hala türkiye'nin süperstar soslu megastarıdır.. aksamki konseri (bkz: 2010 istanbul avrupa kültür başkenti) tüm haber kanalları başta olmak üzere etkinliği yayınlayan televizyon kanalları tarafından büyük bir iştahla yayınlanmıştır.. hatta biz evde ısrarla mor ve ötesi seyretmek isterken tarkan izlemek zorundaydık.. ayrıca eski şarkıları çok çok daha iyidir..
piyasadan tamamen ayrı tutulası, güzel şarkılar yapan, her zaman geri kalanından farkını korumuş güzel bir insandır.
Kökeni sanıldığı gibi Öntürkçe bir isim olmayan, Sezgin Burak'ın yarattığı çizgi roman kahramanına 1966 yılında kendi kökeni olan Tatarlar'dan esinlenerek Tatar Kanı'nın kısaltmasını koyması ve bu çizgi roman'ın da büyük sükse yapmasıyla Türk dünyasında yerini almış bir Türk ismidir. aynı isimli çizgi romandan sonra yaygınlaşmıştır. Daha sonra bu çizgi romanın filmleri de çekilmiştir... başrolünü ise Kartal Tibet oynamıştır...

görsel
görsel
görsel
görsel

Ayrıntılı bilgi için;

http://www.taseyad.org/

Önceden edit: Ha gay bir şarkıcının adıdır ayrıca, yazmaz idim normalde lakin en çok bu bilindiği için ekleyeyim dedim.
yeni albümünde rihanna ile düet yapacağı söylenen megastar.

http://www.hurriyetmax.co...azin/13821789.asp?gid=349
samanyoluhaber haberi ilk veren internet sitesi. haklı çıkmanın gururu heralde. herkes birbirine çakmaya çalışıyor yahu.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25062497/

ntv nin yazacak olay bulamadıgından sırf içeriği doldurayım diye 2 cümleyi 3 paragtafta paylaştığı haber(!)

size de çok enteresan bi olay mı geldi yoksa bu uyuşturucu-tarkan ilişkisi...
umarım deniz seki gibi torbacı değil de; sadece kullanıcıdır. yoksa başının çok büyük derde gireceği su götürmez bir gerçek.
bu da kokocu çıktı.
kış güneşi şarkısıyla gönülde ayrı bi yer eden, vaktiyle güzel işlere imza atmış sanatçı kişi.
kokain bulundurmaktan göz altına alınmıştır.
http://www.hurriyet.com.t...atti/13938611.asp?gid=229

benim bildiğim kadarıyla sigara bile içmeyen bir insandır. bir kaç saat sonra neymiş ne değilmiş öğrenilir.

edit: skinnyman tarafından gelen uyarıya göre sigara kullanıyormuş. yeni başladı heralde. *
fakir bir sanatçıymış 12,5 gram ile yakalanmış evinde. ne o öyle paran mı yoktu birader dedigim sanatçı.( gülme efeckti )
ayıp etmiş sanatçıdır.

hiç bir zaman kopya olmamıştır ama çok fazla kopyası vardır.
türk sanat müziği ile pop müziği harmanlayan ilk sanatçıdır.
''kesinlikle tutmaz!!'' denilen çoğu şeyi tutturmuştur. (ziller, oryantal)
''biz gitarımızla pop yapıyoz'' diyenlere keman, bağlama, def, kanun, ney gibi esturumanlarla müzik dersi vermiştir.

kendini uyuşturmanın ne gereği vardı be popun prensi? sen kraldın, neden düştün bu kadar?
şimdi ben yeğenime ne diyecem? küçücük çocuğa kötü örnek oldun. hayal kırıklığınada uğrattın.
dudu albümüyle başlayan düşüşü hızla devam etmektedir.
12,5'luk yakalatmış bir zamanların megastar'ı.
içeride fazla yıpratmasalar bari narin karma filozofunu. yırttığı askerliğin acısını çıkartırlar muhtemelen.

(bkz: tarkan ı getirin bana diyen koğuş ağası)
(bkz: o eurovizyon teklifini reddetmeyecektim ulan)
boşluğa düşünce herkes hata yapar. ne olursa olsun gerçek sevenleri olarak her zaman yanındayız. bu da geçer, en kısa zamanda bu illetten kurtulması dileğiyle.
deniz sekiden bayrağı devralmış ülkem sarkıcısı. lan yoksa bunu da mı hüsnü şenlendirdi.
muhtemelen gözaltından çıktıktan sonra kahraman ilan edilecek şarkıcı.*
(bkz: coco star)
ilk duyduğumda o da mı ergenekon dedikten sonra gözaltına alınma sebebini öğrendiğim kişidir.
(bkz: ka-fa 1500)
bir zamanlar yurtdışında ülkemizi tanıtıyor diye uğruna yasa çıkartılmış şahıs.
güncel Önemli Başlıklar