bugün

x kışı sorar :Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğünde ne düşünürsün?

Edmund Kemper'ın cevabı : Bir tarafım onunla flört etmeyi onunla iyi vakit geçirmeyi diğer tarafım ise kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür.

Serı katıl Carl Panzram'ın kendını asmakla gorevlı celladına soyledıgı tarıhe gecmış söz ise..

Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken ben bir düzine adamı
asardım.
"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz.Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz.Bana tam karşıdan bakarsanız,kendinizi görürsünüz"felsefe yapıyor bir de herif...
(bkz: charles manson)
"irak'ta nükleer silahlar ve bunları üreten tesisler var. yerlerini tespit ettik. bölgenin selameti açısından hem bunları temizleyeceğiz, hem de oraya demokrasi götüreceğiz". george double busht.
ihtilali halkımız için yaptık,netekim.
tarihin en zeki seri katillerinden biri olan ted bundy'nin mahkemesi esnasında yaptığı yorumlar bu listenin başında gelir.

"They wouldn't be stereotypes necessarily. But they would be reasonable facsimiles to women as a class. A class not of women, per se, but a class that has almost been created through the mythology of women and how they are used as objects."
münevveri çok seviyodum.
alfred fish :

rahat olun...kızınızı isteseydim cok rahat becerebilirdim ama yapmadım...yemin ederim ki bi bakire olarak öldü!
"bir kişiyi öldürmek trajedidir, bir milyon kişiyi öldürmek ise istatistiktir"

josef stalin
(bkz: kriz bizi teyet geçti)
bop projesinin eş başkanı olarak, orta doğuda öldürülen yüzlerce müslümanın sorumulularından sayın rte'nin özlü sözü.
(bkz: i wanna play a game)
Her insanın kendi zevkleri vardır. Benimkide cesetler. Henry Blot
(zevkler ve renkler tartışılmaz) buda benim kanaatim.
cüneyt abimizden alo ben kemal geliyorum..
Seri katillerin ne kadar zeki, dolu varlıklar olduğunu gösteren sözlerdir. mesela;

Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz. (charles manson)

Yaşama ve ölüme hükmetmek istiyorum. (ted bundy)

Ben sadece sokakları temizliyordum. (Peter Sutcliffe)

Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır. (Jhon christie)

Yaptıklarımı cinsel bir tatmin için değil, daha çok huzur bulabilmek için yaptım. (Andrei Romanovich Chikatilo)

insanları öldürmeyi seviyorum, çünkü çok eğlenceli. (zodiac killer)
(bkz: why so serious)
-mermi manyaa yaparım onu!
seri katil diil ama katildi adam sonuçta.
kan donduran seri katil beyanatlarıdır.
örneğin;

-zevk iin yaptım lağğn.

adını sanını hatırlamıyorum ama bir ka sene önce, türkiye'nin ilk seri katilleri çıkmıştı ortaya.
gemlik'ten adana'ya kadar önlerine geleni öldürmüşlerdi.
onun sözüdür efendim.
"hastaneden çıkınca tekrar çivileyeceğim"
"bana cinayetler için emirleri turgut özal verdi"
"çivi görünce dayanamıyordum, insanların kafalarına çakmak istiyordum hep" (çivici katili-süleyman aktaş)
-herkes öldürür sevdiğini.
cem garipoğlu. *
silahı kurbana dgrultup, dans et yoksa sıkarım dans et.
beni şimdi gene serbest bıraksanız serime devam etmek isterim.
"tecrübeyle biliyorum ki, ölümle karşı karşıya gelmek, düşünce mekanizmasını hemen her zaman etkiler, manyetik kutuba yakınlaşmış pusulanın zikzakları gibi en şaşırtıcı tepkiler yaratır."
dr.samuel walters. (1931-36 yılaarı arasında haiti de insafsız deneylerle sayısız insan katletmiş, iskoç doktor.)
kaçabilirsin ama saklanamazsın.
yok lan bu bir film repliği.
Bana yukarıdan bakarsanız bir aptalı görürsünüz (Çünkü sizler kendinizi tanrı sanıyorsunuz).
Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz (işler şimdi değişti)
Bana karşıdan bakarsanız kendinizi görürsünüz (Çünkü ben sizin dışa vurulmuş zevklerinizim)
Hitler bir soykırımcı bir lider miydi?Yoksa çaresiz bir katil mi?