bugün

+ya esmeray abla!
-ayol, noldu be?
+abla bacak bacak üstüne atma yazını yazarken gözünü seveyim ya!
--spoiler--
"Zaman gazetesi de kabul etseydi orada da yazardım. ideolojim yok çünkü sesimizi duyurmak zorundayız."
--spoiler--
kendisine yakışan bir gazetede yazar olmuş.
taraf gazetesinde yazmaya başlayan travesti yazardır.

cinsel tercihler yönünden ben ne kadar garipsesem de bu durumları, bu mesele onunla allah'ın arasında bir mesele olduğu için bir şey diyemem.

lakin,

onun da her insan gibi herhangi bir gazetede herhangi bir şekilde yazacak fikir özgürlüğüne sahip olduğunu düşünüyorum; nasıl ki burada her türlü çamuru yazma hakkına sahip olabilen ergenler olduğu gibi.
taraf'ın en ilkeli ve düzeyli yazarı olmaya adaydır.

ayrıca demokratçılık oynayıp karı kılığında gezen bir adama kucak açan bir gazeteye aferin denmesini de anlamıyorum. adam hasta işte. hüseyin üzmez'e yazdırsalardı tebrik etçek miydiniz? biri dibini dövdürmeyi seviyor diğeri çocukları ne fark var da biri demokrasi adına kutsanırken öbürüne sapık diyoruz?

not: hüseyin üzmez denen lanet herif hakkında düşüncelerim bellidir. idam ya da en azından, hadım edilmeliydi.
taraf'ı bir çok şey için eleştiririm de travesti yazar alması yönünde eleştirmem mümkün değildir.
kime ne ki aga?
bu yazacaklarım taraf gazetesinin habercilik üslubuyla, gazete kalitesiyle alakalı değil.

bir gazeteyi beğenip beğenmemek herkesin kendi bileceği iştir. gelgelelim, insanların cinsel tercihlerine saldırmak, beğenilmeyen bir gazetede yazmasından hareketle "yakışan yerde yazarlık yapıyor hehee" benzeri bir yaklaşımla küçük düşürmek son derece yanlıştır.

(size göre) sağlıklı bir erkeğin ya da kadının, gazetede yazar olması nasıl normalse; bir travestinin, eşcinselin, lezbiyenin, gayin özetle bizden falklı tercihleri olan insanların yazar olması da normaldir.

sexistliğin, homofobinin vesair her türlü ötekileştirme ve ayrımcılığın haklı bir nedeni olamaz. bu dünyayı siz yaratmadığınıza göre, insanların neyi tercih edeceklerine de karışamaz, onları küçümseyemezsiniz.

ortada özgürlüğünüze, toplumun genel ahlak ve adab anlayışına aykırı bir durum olmadığına göre size hakaret etmek değil susmak düşer paşalar. kapiş?
esmeray bacı derki; sevgili pampişlerim açmak gerekirseeee; baylar bayanlarr vee hemcinslerim. seviyorum ulan sizleri. nasılsınız bakalım? beni soracak olursanızz hergün cinsel deneyimlerimi anlatacağım bu köşede sizlerle maceradan maceraya koşacağız, ne fantaziler ne fantazilerrr...amann sabahlar olmasınnn. kız anam bir gün bir gün yolda yürüyorum kısacık eteğim ağdalı bacaklarım ve dahasıı( dahası derken sizi hayal gücünüzü kullanmaya davet ediyorum) neyse. ay bacılar bir erkek çıktı ki karşıma o ne vucut o ne popo o ne kaslar. akabinde bir bakış attım buna şöle en cilvelisinden anında yanımda bitti. ayol cazibeme kim dayanabilir ki?? neyse kızz sonra taksimin ara sokaklarına doğru başladık yol almaya bir muabbet bir muabbet.. sonra.. sonrasıı yarın pampişlerimm hadi öptüm sizi yarın taraf almayı unutmuyoruz demi?? rüyanızda beni görmeyi unutmayınn...
(bkz: h g harun abi)
http://inciswf.com/1286838086.swf