bugün

entry'ler (8)

unutulmaz dizi replikleri

yedi numaradaki erkekler tayfası tüm gece içer de içer sonra enişte ısrara başlar hadi benim hakkımdaki düşüncelerinizi duymak istiyorum der vee ansızın bir ses yükselir:
-enüşteee sen man kafalı herüfün birüsün...

türkiye ekonomisinin iyi olduğunu kabullenememek

neymiş efenim türkiye ekonomisi büyümüş abicim ben aldığım benzinin, yediğim ekmeğin, ödediğim faturaların hesabına bakarım. ben açkarnımı bile zor doyururken yemişim büyüyen ekonomiyi.

orgazmdan daha zevkli anlar

sıcak bir yaz gününde peşinde olduğun manitanın elinde buz gibi içecekle sana doğru gelmesi ve hadi aynı pipetten içelim demesi. orgazm a benzedi ama hadi neyse...

1980 doğumlular

1979 luardan bir yaş küçük olanlardır. heralde 1981 lilerden de bir yaş büyük olduklarını sölememe gerek yoktur.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

enteresanlardayım- hikayeye gerek yok herşey çok açık değil mi?

tarafta bir travesti yazar

esmeray bacı derki; sevgili pampişlerim açmak gerekirseeee; baylar bayanlarr vee hemcinslerim. seviyorum ulan sizleri. nasılsınız bakalım? beni soracak olursanızz hergün cinsel deneyimlerimi anlatacağım bu köşede sizlerle maceradan maceraya koşacağız, ne fantaziler ne fantazilerrr...amann sabahlar olmasınnn. kız anam bir gün bir gün yolda yürüyorum kısacık eteğim ağdalı bacaklarım ve dahasıı( dahası derken sizi hayal gücünüzü kullanmaya davet ediyorum) neyse. ay bacılar bir erkek çıktı ki karşıma o ne vucut o ne popo o ne kaslar. akabinde bir bakış attım buna şöle en cilvelisinden anında yanımda bitti. ayol cazibeme kim dayanabilir ki?? neyse kızz sonra taksimin ara sokaklarına doğru başladık yol almaya bir muabbet bir muabbet.. sonra.. sonrasıı yarın pampişlerimm hadi öptüm sizi yarın taraf almayı unutmuyoruz demi?? rüyanızda beni görmeyi unutmayınn...

ayrılırken saçmalanan son söz

çok güzel bir günün ardından( tabi bitirecek olan taraf herzamanki gibi numara yapmaktadır) kampüste otururken;
+ sana bişey sölemem lazım
- sana bişey sölemem lazım diyen ağzını yerim ben, söle aşkım söle sevgilim söle gonca gülümmm...
+ yaa mert anlamıyosun! işte busun sen, sen busun taam mı?
- noldu ki yaa ne dedim ki ben?
+ seni istemiyorum tamm mı sıkıldım artık hiç kadın ruhundan anlamıyosun! ( bitirmenin saçmalama evresi)
- tamm hayatım daha dikkatli olucam valla bak. ( aciz saf aşık)
+ offf bi git yaa!!
- tamm lan bokunu çıkardın iyice, ahanda gidiyorum.
+ ?? ama sen bensiz yaşayamazsın ki( masum ses tonuyla hafif de acındırık)
- bu sefer yaşıcam valla bak hadi bb
+ osmannn aşkımm ben çok yanılmışımm lütfen affet hadi yazık etme bize nolur bidaha deniyelim(ahanda bu da ayrılırken saçmalanan son sözdür, giden gitmiştir artık kalan sağlara bakmak lazım gelir)