bugün

türk erkeğinin hastalıklarından biri.

burdan siz hemcinslerime sesleniyorum: yapmayın!
Türk erkeğinin her zaman çok ciddi olduğunu gösterir. *
yalnız türk erkeğinin sorunu değildir;
(bkz: ted mosby)
zor kız bulan özgüveni düşük ya da özgüveni yüksek ama namuslu erkek eylemidir.
-ben ciddi düşünüyorum nurten..
-ben evleniyorum hamdi.
-hadi ya herif ciddi mi bari.
-öff
olay ciddi dusunmek degildir. kimse ayrilmak icin birlikte olmuyor. akabinde dogal olarak " gittigi yere kadar" misyonu harekete geciyor. eger sorun olmaz, frekanslar uyusur ve anlasirsan zaten gidecegi yer (olum kalim olmadiktan sonra) bellidir. onun icin her ciktigiyla ciddi degilde gittigi yere kadar demek daha mantikli olur.
Napalım, belli etmesek de , dile getirmesek de , aslında güzel hayaller içinde yüzüyoruz.
ted mosby bakış açısı. ya bu benim evlenecegim kızsa der en delisinden en akıllısına her birine aynı özenle yaklaşır. ama ya gercekten oysa?
bu hastaligin nedeninin bir erkegin cevresinde yeterince samimi kisinin olmamasindan kaynaklandigini dusundugum, $ipsevdi teriminin degisik sekilde yorumlanmasidir.
arkadaş, selvi boylum al yazmalım ile gençliğini geçirmiş bir neslin çocuklarıyız, küçücük çocuklara giydirilen damatlıklar, gelinlikler... daha veletkene neşredilmiş taptaze dimağlara aile kurma virüsü. ne kadar aksini iddia edip - tatbik ederseniz edin, bünye bir saatten sonra stabil, ciddi bir ilişkiye açlık duyuyor aga. hele ki hovarda geçen seneler sonrasında ciddi bir ilişkinin tadına baktıysanız, sonrasında neredeyse her tanıştığınız kişi ile ister istemez ciddi düşünebiliyorsunuz, bir kaç saniyeliğine de olsa. * (bkz: bir arkadaşım)
bunlar ayrılıncada kızın arkasından ağlarlar kesin.
ergendir bu kişi. değilse de ciddi ciddi kalbinizin oyulacağının işareti. mal derler adama. kız var kız var oğlum. ciddi düşüneceksen, ciddi kıza bakacaksın.
neden bana ufacık bir ilgi gösteren bir kadına hemen aşık oluyorum?
-itörnıl sanşayn of dı vs vs
ahmet kural ile hayatımıza henüz ciddi düşünülmeyen kız ibareside eklenmiştir.
efendi erkeğin en büyük sorunudur.
evlilik muhabbeti yapan kizlarla yaklasik ayni olan erkek dusuncesi.
çok eşlilik yasasını akıllara getiren düşüncedir.
Tebrik edilesi erkek.
gereksiz bir sadakat gösterisidir.
erkekliğin şanındandır.
Yokluk belirtisidir.
mecburiyettendir.. nice genel ev çalışanlarımsı kızlar bile bunu istemektedir..
Sözlükte bir Çok yazarımızın düşündüğüdür.
Bir iki sohbet sonra yok efendim 'senden hoşlandım' derler.
Basit erkekler işte. *
Böylesi varsa bize neden denk gelmiyor , dedirten başlık.
olmasi gerekendir.