bugün

olması halinde dünyanın yarasının anarşist olup diğer yarısının dindar kısım olacağını düşündüğüm durum.
insanlığın büyük bir kısmının korkudan ölmesi.
günahkarlar kaçışacaktır o kesin.
önce korku, sonra şaşkınlık herkesin yaşayacağı duygular.
sonrası şöyle olurdu muhtemelen.

varlığına ya da yokluğuna dair hiçbir felsefi bilgisi olmayan dolayısıyla sorgulamayan inanç sahipleri kapı eşiğinde secde edip bekler, ateistler çevresinde bir sohbet ortamı oluştururlardı. tanrı da herhalde ateistleri severdi.
kendinden utanmayı bırakıp yarattıklarıyla yüzleşecek mertebeye gelemeyeceğinden olmayacak şey.
kendini gösterip, ''ben din diye bir şey göndermedim sizi kandırıyorlar yüz yıllardır, size ihtiyacım yok'' dese o zaman yaşanacaklar daha ilginç olurdu.
tony stark yine ateist olurdu.*
ateistler besmele çekmeye başlar.
varsayımdan öte gidemeyecek olan durumlardır.
Olmayan şeyin, kendini göstermesi durumunda yaşanacak olan hadiselerdir.
tanrının esprisi kaçacaktır. saygınlığını yitirecektir.
insanoğlu ulaşabildiği hiçbir şeye saygı duymaz. saygı duyuyor, hayran oluyor olmasının sebebi; ulaşılamıyor olmasıdır.
bazı kesim fotoşop bu amerikanın işi onlar uzaydan bi kamerayla teknoljiyi geliştirip emperyalistler yapmıştır diyecektir. gene inanmayacaktır.

komplo teorisi konusunda türklerin becerisi..
Taam taam pardon.

görsel
ateistler şok tabii.
muhtemelen cennette olacaksın o an. evde merhaba insan sadece sana gözüküyorum çünkü sen üstün bir insansın mı deyip gelecek.
Şakkadanak diye bir gösteririm ateistler başlar ilizyon bu, aldatmaca. Derken bir daha gösteririm. Ne oluyoruz bu da kim! demeye başlarlar. Şaak diye bir gösteririm, ateist şok! Hepbir ağızdan kelime i şehadet. iman iman üstüne..
TEVRAT'ta " rab, musa'ya yüzümü gören yaşayamaz sen benim ancak sırtımı göreceksin dedi " diye yazdığına göre durum vahim .
güncel Önemli Başlıklar