bugün

bunlar hep masum türk askerleri zaten değil mi itler sizi.

görsel

görsel

iç organları fırlamış insanlar gördüm hassas olanlar için buraya koyamıyorum.
Evet benim bildiğim erler ve erbaşlar siviller ezilsin diye askere gelir gelmez tank sürücüsü yapılıyor. O zaman hadi kafa keselim. Tü kaka türk askeri.
Bir tane elebaşının söylediği ile çıkan kişi kitleleri ise üzülmediğimdir.
türk askeri demek yanlış olur haindir akpliye gore paralelcidir ama genel olarak haindir ve er erbas falanda degildir battlefield mi bu onune gecen tank kullanıyor amk.
bunlar tankla ölmedi. helikopterden açılan ateşle öldü.

ayriyeten erler helikopter kullanamaz. ha bi kantinci eri oturttularsa onu bilemem bak. helikopter pilotu subaya söv sabaha kadar. ona bişey diyemem.

naber pinokyo ?
bu adamların burda ne işleri vardı ne demek abi?

şu söylediklerinizle berkin elvanın ve gezide yiten hayatların ölümünü meşrulaştırdınız.

o zaman onlarda dışarda olmasaydı.

gerçekten beyninize hayranım.
O değil bunlar zamanında kefen giyip kefenimizle ölümüne geldik diyen insanlar değil mi? Evet ta kendileri. Tayyip sokağa çıkın demek yerine evlerinizden çıkmayın deseydi o iç organlar şuanda yerinde olurdu bu bir gerçek. Katili uzakta aramayın o yüzden. Orada çatışma var tanklar var jetler var silahlar var. Senin orada ne işin var amk ne işin var? Orada selfie çekerek vatan mı kurtarıyordun sen. O kadar vahşet fotoğrafları gördüm ki üzülemiyorum artık hissizleştik. Siz vatan için değil tayyip için öldünüz. Ayrıca aynı performansı sizden pkk için de bekliyoruz. Gidin terörist Boğazı kesin linç edin bakalım. Yer mi?
o saatte neden dışarıdalardı? Kader yönünden bakarsak siyasi tercihi onların ölümüne sebep oldu. eğer ki tayyip erdoğan'a kulak vermeyip evinde otursalardı belki bu denli kötü bir ölüm yaşamayacaklardı. Doğru yaşadılarsa mekanları cennet olsun.
bunu yapan orospu evlatlarını"tayyip evinizden çıkın demeseymiş" şeklinde savunan kancıkları ortaya çıkarmıştır.

he anam demeseymiş, oturun askere itaat edin deseymiş değil mi? ne de olsa darbeciye itaat edeceksin yoksa seni öldürebilir?

kim ulan o asker? beni korumak la görevli siktirsin gitsin kışlasına orospu evladı.
vatan benim sokak benim istediğim saatte gezerim hıyarto, o darbeci itleri analarının amlarına o şehitler sokmuştur.
daha da sokacaktır.
görsel

bak söZlerinde duruyorlar tayyip için ölüyorlar. Vatan için ölene şehit denir tayyip için ölene değil. Bu adamların vatan savunduğuna inanmıyorum. Ağızlarından vatanın birlik ve bütünlüğüne dair bir kelime çıkmışmıdır? Tekbir ve recep tayyip erdoğandan başka birşey söylüyorlar mı? Allahüekber diyorlar. Ne alaka lan. Çok vatanseversinde neden pkk için aynı özveriyi gösteremiyorsun. Bu darbe girişimi akp iktidarına yapıldığı içindir bu haliniz. iktidarda şuan başka bir parti olsaydı eliniz skinizde oturmaya devam edecektiniz. O Zaman vatanseverliliğiniz olucakmıydı. Tabiki hayır. AMk yobaZları. Ayrıca bu insanlar tankla eZilmedi. Ezilse derisi asfalta yapışırdı. Bu kadarda cahil aptalsınız.
"darbe olacak halkı sokağa çağırıyoruz" sözlerini duyup, tshirtlerini giyip çıkıp, hiçbir insanın haketmediği şekilde öldürülmüşlerdir.
Bir milyona yakın askerin bulunduğu bir ülkede başkasınca gaza getirilerek, poh-pohlanarak, tartmadan; belki de hiç düşünmeden dışarı çıkan, bağıran, hastaları, işe gidecekleri, korkmuş çocukları düşünmeden kesintisiz korna çalan, oraya buraya tırmanan, mağaza vitrini dağıtan vatandaşlarımızdır. Keşke durumun ciddiyetini önceden kavramış olsalardı da tüm bunlar yaşanmasaydı.