bugün

Taksim'de elindeki satirla ve palayla bir kadina vurup sonra sirtina tekme atan bu beyaz gömlekli serefsizler kim sorunsalidir.

Mobilim. Videoyu siz paylasin...
eğer toplumu birbirine düşürmeye çalışan yabancı güçlere çalışan kişilerse deşifre edilmelidir.
(bkz: bir türlü iç savaş çıkartamayan marjinal gruplar)
(bkz: polat alemdar ın direnişçileri kurtarmaya gelmesi)
Elinde 1 metre döner bicagiyla teror estiren seref yoksunlarina polis neden mudahale etmiyor???

Cozulemeyen sorunsaldir.

Böyle giderse ic savas yakin.
artık çapulculardan gına gelmiş olan esnaflardır.
helal olsundur. umarım birini keserler de ibret olur diğerlerine.
çivili sopalarla masum insanlara saldıran piçler kimlerse bu orospunun doğurdukları işte onlardır.
müslüman kardeşliği teröristleri onlar.

daha dün 7 çocuk damdan atıldı, tahrir'de mursi yandaşları tarafından.

çok fena siki tuttunuz söyliyim.
Mollalar veya ulkuculerdir.

Hepsi ayni terane.

Cahillik ve yobazlik zor zanaat.

Recmi vacip serefsizdir.
''anıtkabir'i yıkalım.'' diyen varlıkla aynı tür şerefsizlerdir.
polise muhtaç olduklarında o çivili sopalar kendi götlerine girecek kimselerdir .
şerefsizin tekidir. madem yabancı güçler, ortada görüntü var. kim olduğu ortaya çıkarılsın.

ama asıl haber ve vahşi bunlar demi; (bkz: direnişçiler kafama tencereyle vurdular)
Ölse su vermem diyeceğim nadir insanlardan.
Kimliği tespit edilmezs tayyip diktasi ispatlanmis olacaktir.

Kimligi belirlensin bu yobazin!!!
adalet yakarışı içeren soru. cevabı; ak gençliktir. bu kişilerin arap özentiliği, tayyip ve yandaşları sayesinde taçlandırılacak ve mısır gibi bir ülke olacağız. inşallah.
durumdan vaziyet çıkaran akp yanlılarıdır.
şu sözlerimi not alın;
vakti geldiğinde suriyedeki öso grubu gibi bunlar da "allahu ekber" nidaları eşliğinde kafa kesecekler!
(bkz: orospu çocukları) suudi arabistan' a siktir edip gönderebileceğin yavşaklardır. Ne skim arıyorsunuz siz türkiye'de lan! böyle adamların nefes alması ziyan!
(bkz: solcuların yalan haber yayma alışkanlığı)
(bkz: solcular böyle yalan haber yapmayı nerden öğrendi)
olayları alevlendirmek için uydurulan yalan.
(bkz: solucanların bilip bilmeden konuştuğu gerçeği).
aç da habere bak arkadaşım. yanlı medya izleme, görüntüler var.
Ah bana bir denk gelse dediklerimdir.
Bu ülkede polise eylem amaçlı karanfil atarsan dayak yersin, fakat elinde palalarla, satırlarla masum insanlara saldırırsan kahraman olursun.

Bunlar insan ise ben değilim.
beyaz gömlekli olmalarından anlaşılacağı üzere akplilerdir.
(bkz: kemalistlerin zeka seviyesi)
umarım birini keserler diyen kişilerle aynı zihniyete sahip insanlardır. umarım yakınlarınızdan biri kesilir ancak o zaman ne yapıldığının farkına varırsınız siz. (bkz: insanlıktan çıkılan an) (bkz: insanlıktan nasibini almamış yazarlar)
Kana susamiş yobazlardir.
Tayyip Erdoğan ın askerleriyiz slogani atmislardir.

Recmleri caiz ve vaciptir.
Anneleri para karşılığı cinsel ilişkiye giren, bu vesileyle dünyaya gelmiş çocuklardır. Çok sevgili medyamız bu konuda nasıl bir haber yapacak, çok sevgili başbakanımız neler söyleyecek sabırsızlıkla bekliyorum.
(bkz: eli satırlı bacıma saldırdılar)
(bkz: münferit olay)
Bacınızı sikeyim diyorum, başka bişey demiyorum ak köpekler.