bugün

Ataşehir Esatpaşa Mahallesi ndeki apartmanın bodrum katında, MEB e bağlı olmayan bir anaokuluna, 5-6 yaşlarındaki çocukların başörtüsü ve takkeyle gittikleri görülerek, şikayet edilmesi.

http://www.telehaber.com/haberler/haber-6641334/

meb denetimi olmadan okul mu eğitim mi açılır? o zaman ingiliz takkeli dini adamlarını kendilerine göre Türkiye de yetiştirsin. Suriyeliler kendi adamlarını Türkiye de istediği gibi yeiştirsin. yahudiler gelsin, denetimsiz okullar açıp insanlarını yetiştirsin. ışit gelsin, okul açsın kafasına göre insanları alıp kandırıp okul diye yetiştirsin. sırplar gelsin, adam yetiştirsin. abd gelsin, bassın parayı, çocuklara okul açıp yetiştirsin. çocuk başına da para versin 5 bin tl ailelere...

YAHUU DENETiMSiZ EĞiTiM KURUMU OLUR MU BiR ULKEDE? SEN AVRUPA DA, ABD DE, RUSYA DA GiT DEVLETTEN DENETiMSiZ OKUL AÇ, EĞiTiM Mi VERiYORSUN, DEVLETE MiLiTAN MI YETiŞTiRiYORSUN, TERÖRiST Mi YETiŞiYOR, YAHUU MEB O YÜZDEN DENETLER, DEVLETE VE TÜRK EĞiTiM SiSTEMiNE ZARAR VERECEK ÖĞreTiLERi DE ENGELLER!

DAĞ BAŞIMI BU MEMLEKet! iYiCE YETKiLiLER SAÇMALIYOR...
basimiza takke yagacak.
karşı çıkan dinsizdir, din düşmanıdır. takke ve başörtüsü, seyyid şeyhimizin buyurduğu sahih hadise göre kundakta bile örtülmesi gerekir.

zorunlu ekleme : (bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
anaokulu yazanda hata. sübyan okuludur o muhtemelen.
orospu çocukları diyen, cibilliyetsiz, tiniyetsiz, ahlaksız gavatları geren olaydır.
cok güzel boyle devam gerilemeye devam..
adamlar güneydoğu da kürtçe anaokul açtı dünyanın kıyameti koptu mühürlendi kavgalar çıktı ..

merak ediyorum devlet buna sessiz kalırsa çifte standart olmayacakmı..
isteyenin istediği gibi okuyamadığı ülkede ''özgürlük'' kelimesini yanlış anlayanları göstermiştir. okullarda dövme, pearcing... yasak. ama nedense bazıları mevzu başörtüsü olunca özgürlükçü oluyor. hem 5 yaşındaki sabilerin başını örtmenin mantığını biri bana açıklasın. saygı duyucam yeminle.
bazı orospu çocuklarının kanunları bilmemesinden dolayı karşı çıkanlarıda kendilerinin sıfatıyla suçlamasıdır.

bir çocuk 18 yaşına kadar devletin koruması altındadır eğitim olsun sağlık olsun gerekirse aileden kaynaklı sorunlardan kaynaklı sorunlardan dolayı aileden velayeti alınabilir hatta daha ileri derecede sorunlar için üst ve yan bağlar kopartılarak akrabalık sonlandırılır..
ve bu yasalarıda ben koymadım oy verdiğiniz siyasetçiler koydu..
ayrıca eğitimin ise hiçbirşey devletten izinsiz olamayacagını sürücü kursu bilgisayar kursu vs.. gibi kurslardan tuttun anaokulu ilkokul ortaokul lise ve üniversitelerden tuttunda halı kurslarına kadar herşeyin devlet kontrolunde olacagını bilmiyormusunuz biliyorsanız da çakallık mı yapıyorsunuz.

ayrıca güneydoguda 3 ilde açılan kürtçe anaokullara karşı en çok muhalefeti sizler yapamdınız mı şimdi kalkıp sizin düşüncelerinizdekiler anaokul açıyor ve karşı çıkanlarıda kendi sıfatınız olan o.ç ile suçluyorsunuz..

omurgasız olmayın beyler dik duruşlu olun.
Neymiş ?

"ezan okunmaya karşı cıkan dinsizdir.
Takkeye karsı cıkan dinsizdir. Baska yere gitsin.
Sunu yapan dinsizdir bu ülkenin evladı değildir." bla bla

Sadece şunu diyorum. Orosbu cocugu olacagıma dinsiz olurum daha iyi.. Allahın afganları...
"anaokulu" yazısı biraz silik olduğu için "acaba kur-an kursu yazıyor da ben mi abartıyorum" diye düşünüp sonra gerçekten "anaokulu" yazdığını farkettiğim anaokulu.

diyeceğim o değil tabi. diyeceğim kabaca şu:

gelip de bunu burada normal bir olaymış gibi gösteren ve gösterecek olan kim varsa amına koyayım. ağız dolusu koyayım hem de.
(bkz: takkeli baş örtülü anaokuluna isimler)
dinli olduğunu zannedip, örümcek beyinlerinin tozlarını, her yere bulaştıran, bağnaz sikiklerin zoruna giden durum.
meb'e bağlı olmaması tek başına şikayet sebebi olan sözde okuldur.