bugün

sydney'in en ünlü gay barının ismi
genellikle t-square olarak yazılıp ingilizcede t cetveli anlamına gelir.
iett 'de çaliştiğini düşündüğüm sözlük yazarıdır. *
açtığı başlıklarda anlamsız bir şekilde ingilizce kelimeleri türkçe cümleler içinde kullanmaya çalışan yazar.**
teşekkür kelimesini çağrıştıran ingilizce bir kelime
entrylerinden anladığım kadarıyla iett nin kadrolu elemanıdır
bininci entrysine ulaşmış can dostu, güzide yazardır. hayırlı olsundur.
6 mayıs'taki zirvede tanıştığım, efendi, sessiz, sakin adamdır...
(bkz: en iyi ikililer)
bana hoşgeldin entrysi yazmış ,kibar yazar...
Amerika'nın en iyi "Halo" oyuncularından birinin takma adıdır.
nickimle aynı ismi taşıyan bir japon müzik grubu varmış.
istatistikte bir testtir. tam olarak ne boka yaradığını hatırlamıyorum ama bir şeylerin doğruluk sınamasını bazen bu testle yapardık. sene çok eski çookkk..
mühendis olduğunu düşündüğüm yazar. ölçme biçme olaylarına fena halde takmıştır.
ölçme ile ilgili başlık açmada rekora giden yazar.
buyukcekmece de buyuk zirve var zirvesi adlı zirvede tanıştığım, pek bir sessiz sakindi sohbet edemedik doğru dürüst, hatta hiç edemedik desem doğru söylemiş olurum. havanın biraz soğuk olmasına ve kendiminde çabuk üşüyen biri olmama veriyorum. bir ara titriyordum soğuktan pek konuşma fırsatı olmadı nasıl ısınırım düşüncesinden dolayı, kendisi hakkında söyleyebileceğim muhasebeye giris'le eküri olduklarını * ayrıca da bana özelden attığı yeni yıl dileği içeren mesajıyla sevimmeme sebep olan sevgimi ve saygımı kazanan yazar arkadaş. *
iddia oynuyor olmasi muhtemel yazardir.
galiba ytü lü dediğim yazar. sevindim lan
(bkz: time square)
son entrysini 13 eylül 2013 tarihinde bir topun peşinden koşmak başlığı altına giren, toplamda 433 başlık ve 2141 entry sahibi üçüncü nesil yazar.