bugün

entry'ler (388)

infantil

yenidoğan dönemi.
hayatın ilk 28 günü.

gökhan ünal

(bkz: gökhan ulan)

17 ekim 2007 türkiye yunanistan maçı

maçın hareketi taraftarın mehmet aurelio'yu alkışlayıp geri kalan futbolcuları ıslıkladıkları an. milli takımımızın formasının hakkını sadece brezilya kökenli bir futbolcu veriyor, geri kalanı dökülyo; ne acı...

gokhan ulan

kayserispor ve milli takım maçlarını izleyen çoğu futbolseverin düştüğü telafuz hatası.
(bkz: gökhan ünal)

akp lilerin kadın vekillerin elini sıkmaması

(bkz: örümcek kafalı)
(bkz: yobaz)

20 li yaşlarda yaşlanmak

(bkz: tıp okumak)

servet çetin

her an elinizde* patlayabilecek saatli bomba.

canıım galatasaray yönetimi bu sezon nokta transferlerle benim ağzımı açıkta bıraktı. sonra durdu düşündü sanırım dört dörtlük takım mı olur, tomas'ı gönderelim şuraya servet'i monte edelim ki heyecan olsun. seni çok seviyorum özhancıııım!

sivrisinek

allah belanı vermesin böcüğü.

lan istediğin bir kaç damla kan değil mi? kaşınma mevzusunuda geçtim ona da razıyım ama tam uyuyacakken kulağımın içine girip o iğrenç sesinle beni uyandırmana dayanamıyorum.

"birazdan kanını emecem sonra kaşıntıdan uyuyamayacaksın ahanda o iğrenç vızıltımla da uyandırdım seni nihahaha" diyor sanki!

cup ne lan

ülkesinde her düzenlenen turnuvanın adının sonunda gördüğü kelimeden tiksinen bünyenin feryadı. kartepe cup, iddaa cup, bursa cup, ot cup, b.k cup böyle gider bu... türkçenin suyumu çıktı yeter be! yani o güzide kelimenin yerine "kupa" ya da "kupası" kelimelerini kullansanız dahamı küçük, dahamı aşşağılık olcak düzenlediğiniz spor organisazyonu.

see you in another life brother

desmond'ın karizmasına karizma katan tümce.

metafor

bir m.kutay yılmaz kısa filmi. son derece etkileyici, olağanüstü. hakikaten sarsıldım...

http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=

--alıntı--
belkide bir sinek kadar mutlu olmak vardı, mutluluk diye bir düşünce olmasaydı.
--alıntı--

aytu

uludağ üniversitesinde yıllardır bulunan, geçen sene medikonun altından eğitim fakültesi mevkiine taşınan ucuz ve güzel yemekleri olan mekan. tavuk döner porsiyon tavsiye edilir.*

beratulanberat

gerginlik yaratmaya bayılan, gerginlikten beslenen yazar.

ampul partisi

(bkz: edison bile pişman)

doktora göt göstermek

(bkz: rektal tuşe)

ön çapraz bağ

(bkz: ligamentum cruciatum anterius)

diz kapağı

(bkz: patella)

street fighter efsaneleri

e. honda'nın başındaki e. enayi'nin kısaltmasıymış.**

besiktas da fenerbahceli olmaya basladi

kuyruk acısı çeken bir yöneticin çırpınışı.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/68488/

iyilikabidesi

(bkz: pislikabidesi)