bugün

bir su markasıdır:

(http://www.sirmagrup.com/list/list.asp?ktgr_id=1) (bkz: izmir için iftar vakti 20 20)
nedense ne zaman içsem musluk suyu içiyormuş hissine kapıldığım, dandik ve en son tercih edilmesi gereken su markasıdır...hatta bu suyu satan büfe ve marketlerin bile işlerini yeterince ciddiye almadıklarını düşünürüm hep..
çeşme suyundan farksız bu markanın suları. bim marketlerinin ise değişmez markalarından.
Sapanca gölünün kaynaklarından çoğunu kurutan, akp eski genel başkan yardımcısı Şaban Dişli'nin amca oğlu Davut Dişli'nin Sakarya/Mahmudiye de ruhsatsız bir şekilde imarsız bir alana inşa ettiği su fabrikası/markası.
5 litresi 1,25 tl gibi son derece sabit bir fiyatla satılan su. bim 'de satılır bu. tadı piyasadaki birçok sudan daha iyidir. erikli 'yle vs. boy ölçüşemez de kötü bir su da değildir bence.
fransız markası danone'nin %50.1'lik hissesini satın aldığı su markası. gavura giden gidene.
bim in adının başına le getirmek üzere görüşmelere devam ettiği su markasıdır.
tadı bal gibi tatlı olan su.

bayılıyorum buna.
Yasaklansın su değil o dediğim marka.
çeşme suyu nun 1 level üstüdür.
Tadı tuzu olmayan sudur.
davut dişli'nin sahibi olduğu su grubunun resmi markasıdır. normal su dışında soda ve meyveli maden suyu üretimi yapmaktadır. fabrikalarının önemli kısmı bursa'dadır. bursa dışında sapanca ve nazilli'dede fabrikaları bulunmaktadır.
cidden tadı kötü olan su markası.
erikliden daha güzel bir su markası. 3te 1 fiyatına hemde.
Ph değeri berbattır.
içmeyiniz.
Marka güzelde suyunu ben sevmiyorum. Ayrıca resimde temsili olsun diye yapılmış olabilir.
görsel

Yanlış sularda geziyor.
Taharet suyu olarak kullanımı makbul. içilecek su değil amk.
kendi sularını da içmeyi zorunlu tutuyordur kesin.
Herhalde piyasadaki istisnasız en lezzetsiz su. Terkos suyu mudur nedir.
içtiğiniz zaman bildiğiniz lağım suyu gibi bir tat bırakıyor. Hisar su diye tanınmamış bir su var, mükemmel bir şey, o su dururken Bim'de niye bu sırma suyu satarlar bilmem.
Hazır suların tadını ayırt edemediğimden, benim için tek özelliği hazır su olmadsıdır.
berbat bulduğum su. bir kere aldım, bir daha almadım.
THY, Milli Saraylar ve Vakıfbank ile iki bakanlık iBB iştiraki olan Hamidiye su almayı bırakmış.Yerine Fransızlara ait Sırma su almaya başlamış.VATANA iHANET BAŞKA NASIL OLUR.
Acıdır.
güncel Önemli Başlıklar