bugün

sanki farklı kişiler atatürk'ü sevmiyormuş izlenimi vermeye çalışmaktır.
diğer yazarları değil, kendini kandırmaktır.
(bkz: vay şerefsiz)
şerefsizliğin en ileri derecesidir. bu "insanlarla" aynı topraklarda yaşamaktan utandırır insanı.
göz önünde olma isteğidir.
bunu yapan yazarları adam yerine koymuyor, buna izin veren moderasyona sesleniyorum;

?
yaşadığı toprakların bir karışının bile değerini bilemeyen zavallının teki demektir.
sürekli nick deği$tirerek atatürk'e saldırır. sonra orjinal nickine geçerek kendi yazısına ayar verir. böyle dengesiz ve fütursuzdur.
yapan kişilerin belli olduğu eylem. ufacıcık beyinleri anca buna çalışıyor.
içinde haysiyet kalmayan insan müsfetteliridir.
(bkz: sazan avı)
önce şunu gerektiren eylem ;
(bkz: sürekli ip adresi değiştirip atatürk e saldırmak)
sen tek başına mı tahmin ettin bunu ? biz bilemedik.
atatürk'ü koruma kanunu diye hukuk mantığına aykırı bir kanun olmasından ileri gelebilir. atatürk dışında herkese sövebilirsiniz, yerden yere vurabilirsiniz. ama iş atatürk'ü eleştirmeye gelince bunun adı saldırmak olur.
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
şizoreni belirtisidir.
(bkz: mal detected)
kendi kendine moda girmek. sadece atatürk ün değil , hiç bir türkün sikinde olmamak.
Tamamen kendi içinde yaşadığı kargaşayı dahil hayatındaki her kötü durumu Atatürk ten kaynaklandığına inana insan modelidir. Sanki daha iyisini yapacakmış gibi konuşur.
Eksileneceğimi biliyorum ama bunu ne zamandır yazmak istiyordum. bu başlık için önce rosava'ya teşekkür ederim. Anlamadığım bir sözlükte neden 50 tane rte 50 tane atatürk'ten nefret edilen başlık 50 tane şakirt başlığı var. Bir kaç konu hakkında yorum yapmaya gelsekte sol frame'de bir şey bulunmuyor ne yazık ki. Üye olurken çok siyasi başlık ve entry girenler silinir diye bir uyarı aldım fakat siyasiden başka çok az şey var.
atatürke saldırmak mı?O ne arar la sözlükte dedirten davranış.
gerçekten böyle birşey varsa her ne kadar güvenmesem de görev moderasyona düşer.

peşin edit: şakirt-bölücülerin, akıl almaz hakaretler içeren, başlık ve entarleri sözlükte mekan tutarken benim karşı-cevaplarım siliniyor. ne iş?
komik duruma düşmek.