bugün

(bkz: depresyon)
Arkadaşlar tarafından hoş sohbetle bastırılması gereken histir. Hayat zaten çok boktan bide ağlayarak dahada kötü olmasına imkan vermemek lazım.
Başkaları yanında olmadan bastırılması zordur. Ama imkansız değil.
depresyona gireceğinizi gösterir. en iyisi bir fincan kahve içip kendinize gelin, hayat üzülmek için çok kısa.

görsel
sabah akşam duş alınarak geçecek ruh halidir. Üzgünseniz ya da depresifseniz su daima sakinleştirir sizi.
paxil alma zamanı gelmiştir. çünkü beyin kimyası agd olmuştur.
Babamı kaybettikten sonra " 1 ay önce" ara ara girdiğim durumdur.
yaşamaktan zevk alamayan insan psikolojisidir. durup dururken, saçma sapan alakasız bir konudan ağlamaya başlar insan. asıl sebebi içinde biriktirdikleridir. geride bırakamadıkları, unutup devam edemedikleri. çok can yakar be..
çaresizliğin içimizde birikmesi durumudur. E bir de yanındakiler gerçek değillerse daha da büyür. sadece uyumak istersin. boşver sen bunları ağla ve gitsin
hazırlıklı ol, zor zamanlar seni bekliyor. ya da ilaç alarak erteleyebilirsin.
(bkz: boğazda düğümlenme)
(bkz: utancından ağlayamamak)
(bkz: ağlamayı bile beceremeyen insan)
yillar sonra gulme krizlerine donusuyor. benden tavsiye sabirla atlatin bu donemi. guzel gunler yakin.
hamilelik belirtisi. test yaptırılmalı. *
Boşluktan, boşluktan kaynaklı düşünmekten, düşünmekten ileri gelen mutsuzluklardan ve umutsuzluklardan kaynaklanan olay . Bu zinciri kırmak için önce boşluğu doldurmak gerek bir şeyler yaparak, sonsuza kadar bir şeyle ilgilenip kafa dağıtmak mümkün olmasa da insanın Üzgün anlarını yok etmese de azaltmak elinde.
Yatağa cenin gibi yatmaya neden olacak histir.
Atak geldi mi durduramazsın. Önce usul usul ağlarsın sonra kriz gibi gelir.
Bir atarax içer ve uykunun gelmesini beklersin.
Passiflora surupla cozmeyi denedigim durum.
(bkz: ben de bilmiyorum)
(bkz: ben de bilmiyorum)
güncel Önemli Başlıklar