bugün

sürekli alkol tüketmesinden ötürü alkolik sıfatını hak etmiş insandır.
Bir dönem hAftanın 5 günü rahat içiyodum bana yüksek tansiyon ve kronik anksiyete olarak geri döndü. Son 1-2 yıldır keyfine içiyorum ara ara ortamı olunca. Düzeliyoruz yavaş yavaş.
Bu benim galiba, ağır içkileri pek sevmem daha doğrusu sık tüketmem genelde bira tüketirim seviyorum birayı ve yarattığı ortamı bunun yanında şu an değil ama yakın geçmişte sohbet etmek için alkol tüketiyordum okbnin yarattığı obsesyonları azaltıyordu, yada bana öyle geliyordu, bu sayede daha rahat konuşabiliyordum.
sorunlarıyla başa çıkamayan ve alkole baş vuran insandır ama unutmamalıdır ki alkol ilaç değildir sorunları çözmez.
Napsın alkol mü versin.
hayatımın bir döneminde günde 2-3 farklı ortam yapmışlığım vardır. sabahları uyanır uyanmaz bira veya şarap arardım. öğlen ne içsem, akşam nerede içicem gibi sorunlarım vardı. gereksiz aktivite ve tüketimin başına alkol almak yazılabilir.
bendimdir. hayvan gibi içtiğim için artık bünye kaldırmıyor ve haftanın 6 günü içiyorum. şaka bir yana sırf bünye kaldırmadığı için haftada 2-3 e düşürdüm.
sürekli diye beyan edilen zaman diliminin ne olduğunu anlamakta zorlandığım başlık.
sürekliden kasıt, akşamdan akşama ise çok normaldir.
erken yaşta kalp krizi geçilecektir.
Hayata karşı amacı olmayan hep kötü düşünen insan tipi. Alkol içerek bir nevi unutur bazı kötü şeyleri.
Hayatı ayık kafayla çekemiyordur. *
insanların hayatı, zevki ve keyfi için neden niye nasıl içersin vs gibi saçma sapan sorular sorulmaz.

Herkesin keyfi de acısı da kendinedir.
Karışmayın, sorgulamayın özgür bırakın. insan bilir kendini.

Size karışmıyorlarsa ne mutlu ama karışırsa ve zarar verirse de o kötü işte.
Yeşilay cı olarak temennim her şey den önce insan sağlığını düşünmesi lazım.
Zarar veren her şey den mümkün olduğunca uzak olalım ki hayat daha yaşanır olsun
her gün düzenli olarak kullanıyorum. bu durumdan rahatsızım ama düşüncelerimi uyuşturmam, migren ağrımı hissetmemem, yastığa kafayı koyduğumda uyumam gerekiyor.
Belli ki hayattaki tek başarısı bu.
(bkz: Kırmızı şarap)

Ama sürekli, stabil değil...