bugün

sağlık açısından da yararları olduğu söylenilmektedir. (yararını görenlerin yalancısıyım. )
fakat erken boşalmaya da neden olmaktadır. (zararını görenlerin yalancısıyım.)
sünnet eski afrika kabilelerinde de uygulanmaktadır.(zenci sevenlerin yalancısıyım)
musevilikte de aynı zamanda sünnet kavramı vardır.(sex and the city nin yalancıyım)

sünnet, yalnız islama özgü ve müstakil bir kavram değildir. hele müslümanlığın simgesi asla değildir.
yani karşıdan gelen er kişi bir zatın müslüman olup olmadığını anlamak için, kutlu simgeyi taşıyıp taşımadığını görmek adına illaki sikine bakmak gerekliliği dışında yöntemlerinde bulunduğunu, bulunması gerektiğini düşünüyorum, bilmiyorum.
erkeğin cinsel uzvundaki fazlalığın operasyonla alınması.yahu sen adamın cinsel estetiğiyle oynuyorsun.sünnet 18 yaşından büyüklere,kendi rızası alındıktan sonra yapılmalıdır.
amerikada aids e ve diğer genital hastalıklara yakalanma riskini azalttığı için zorunlu olarak yapılması düşünülen tıbbi müdahale.
bir çok hastalığa yakalanma riskini kaldıran bir eylemdir. sünnetli bir kişi, cinsel ilişki esnasında erken boşalır. fakat daha yaşanılası zevk alır. yanılmıyorsan, kadın üzerindede zevki arttırıcı bir etkeni vardır. (bilim adamlarının yalancısıyım)
''bir çok hastalığa yakalanma riskini kaldıran bir eylem'' olmaktan çok riski azaltan bir eylemdir.
ing. to be circumcised
bir erkeğin kendine güven duygusunu en çok hissettiği işlemdir. çocuksan herşeye izin verilir. sünnet olana kadar kurbanlık koç muamelesi görürsün. ama olduktan sonra da çeyrek altınlardan bir servetin olur. hemen abidik gubidik hevesler türer. "akülü araba alacam" , " pleysiteyşın alacam" gibilerinden.
en nihayetinde alınır belki ama o zamanlar duyduğunu gördüğünüz ilgiyi belki bir daha hiç göremezsiniz hayatınız boyunca.

en güzeli 7-8 yaşlarında olanıdır. hem kafa çalışıyor bazı durumlara hem de safsın pek anlamıyorsun. tam zamanı yani..
daha estetik bir görüntü verse de bircok cocugun psikolojisi üzerinde agir hasar biraktigini düsündügüm vahsi, siktirboktan inanis eylemi.
pipinin fazlasının alınması. esas temizliğin olmazsa olmazı.
penisi mantar görüntüsüne sokma eylemidir. *
çıkış noktasının, kanseri önleme amacı taşımadığı kesindir.
islamiyette ve Musevilikte dinin bir gereği olan sünnet, son bilimsel çalışmalar sonrasında Dünya Sağlık Örgütü ve Birleşmiş Milletler tarafından cinsel hastalıklara karşı tüm yeni doğan erkekler için tavsiye edildi. (bkz: http://www.haber7.com/hab...arsi-sunnet-tavsiyesi.php)
acıcık ucundan gerisi fenere.
bugün iğne vurucaz, yarın keseriz diye kandıran sünnetçim gelir aklıma.kandırarak beni yatağa atan tek insandır.o günden sonra intikam için kandırarak yatağa atmayı bir misyon edindim.o kadar zoruma gitti lan.

inim inim inlerken yaşıtım piçlerin benim olan düğünde oyun oynamalarını izlemek.ve çekilen her poz resimde zorla sırıtmak.72 poz çıkartmış babam hepsinde gülüyorum, nasıl bir baba korkusuymuş acımı bile yaşayamadım.

(bkz: sadece sünnet etti aramızda bişey geçmedi)
(bkz: sünnetçisine kayan çocuk)
"Pelerini olan herkes süper kahraman olsaydı sen sünnet düğününde çükünü kestirmezdin değil mi amcası?" diyen bir adam vardır ki Ceza'dır.
acucullophiliası olan yabancı bir hatunun idolü olabileceğiniz operasyon.
sünnet olmayan kişiyi ikna etme yolları.*
http://sunnet.wetpaint.co...li+Onbe%C5%9F+Ger%C3%A7ek

http://sunnet.wetpaint.co...net+Ve+Erken+Bo%C5%9Falma
sağlıklıdır, faydalıdır.
ama çocuğunuz falan olursa en geç 1.5 yaşında halledin.
çünkü çocuğun hatırlamaması iyidir.
ayrıca çocukken hepimiz muhtemelen yazın sünnet oluruz.
tatilin içine sıçar.
o yüzden 10 kişiden mutlaka 7sinin dikişleri patlamıştır.
çünkü bisiklete bindik, top oynadık, yoğurt kabıyla falan gezdik. giydiğimiz entarinin ucundan tuttuk.
arkadaş şakalarına da maruz kaldığımız için dikiş patladı.
ayrıca millete "sen kestirmedin mi lan daha?" diye hava attık,
geç sünnet olan arkadaşlarımızda "gavur" diye alay ettik.
güzel günlerdi. her çocuğun ileride anlatacağı bir sünnet anısı mutlaka vardır.
çok sağlıksız ve faydasızdır. bir kere ileride erkeklerin kendilerine ağır depresyon yaşatabilecek bir sorunu tetikler: erken boşalma.

kesilen kabuk koruyucu tabakadır ve koruyucu tabakanın kesilmesinin nesi doğru anlamış değilim. ilk tez o kabuğun içinde tezahür eden pislikten meydana gelen rahatsızlıksa o kişinin kendi pisliğidir, yaygınlaştırıp dini vecibe haline getirenlere yazıklar olsun.
yumurtanın sarısı
gitti pipinin yarısı.*
saçmalıkların saçması bir eylem. islamla alakası da yoktur. "biz insanı en güzel şekilde yarattık"
en az askere gitmek kadar erkeği olgun yapan unsurların başında yer alır.
(bkz: Gençlerin önünü kesmek)
kanser oranın çok yüksek oranda düşüren ve bilimsel yönden ispatlanan olaydır.
erkekliğe ilk adımı atmakmış. o zaman dünyanın belli yerlerinde sünnet olan kadınlar da mı erkekliğie adım atıyor?