bugün

okumadım ama kız galiba , haklısın canım bunu özelden tartışalım mı ?
özeti şudur ;

http://inciswf.com/1544549.swf
Devam zorunluluğu yok, kasmayın.
başlığın yazarı sayın yazarın sonuna kadar haklı olduğu konudur.muhtemelen yazdıklarını çok uzun bulup okumayan bir çok yazar da vardır.sözlükte artık ne format kaldı ne de tanım yapan birileri...

syg
ben bu hale getirdim herkestwn özür diliyorum.
okumadım açıkçası çünkü ciddiye alınacak bir tip değil daha önceki entrylerini az çok biliyoruz.önce kendini düzeltip sonra millete ders vermesi gereken yazarın sözlüğe bok atması durumudur.
galatasaraylilar yüzünden.
Acı gerçek. Eskiden bir aile ortamı vardı sözlükte. Herkes katılmasa da fikirlere saygılıydı. Şimdi öyle mi? insanlıktan uzaklaşıyoruz. Kimseye saygımız yok.
Kültür değil de orgazm forumuna dönüştürmek isteyenlere karşı sizi klavyelerinize davet ediyorum. Bu sözlük entelektüel bir yapıda kaldı öyle de daima devam edecektir sayın asil sözlük yazarları.
(bkz: abaza troller)
Başlığın sahibi yazar sonuna kadar haklıdır. Bu konuya bir düzenleme gelse güzel olurdu.
bombok birleşik cahil.hem diyene de bak sen.bu tarz konuların önde giden isimlerinden olan ergenin açtığı başlık.
Son günlerde gördüğüm başlıklardan sonra kafama dank eden durum. Ciğeri çürümüş insanlarla aynı ortamı paylaşıyoruz. Onlar da oksijen tüketiyor ben de ama yine de sen bilirsin allam.
Her geçen gün biraz daha kesinleşen acı gerçek.

Sözlüğün dört yanının troll kaynamasına, harun ablaların sözlüğün anasını ağlatmasına rağmen modların bir şey yapmaması yüzünden oluşan durumdur.