bugün

Ülkenin icinde bulunduğu durumla aynıdır. Halife efendileri ingilizlerin orasını burasını Yalarken Anadolu da savaşıp şereflerini kurtaran insanlara bok atan boktan bir ülke olmamızın arkasında ılımlı Müslüman bir halk isteyen ABD yatmaktadır.. Bu dinci kardeslerim de ABD nin altında yatmaktadır.
Keyfine varın kardeslerim. ABD nin zenci yarrnin.
Zevkinizden vazgeçmeyin ve söyleyin: nasıl olsa kaçınılmaz tecavüz.
Siktirin vicdanınızı dindar kardeslerim. Siktirin.
işgaldeki hali sakin unutma.
ATATÜRK´e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz.

Neyzen TEVFiK.
hepsinin argümanini sikerim. Acik ve net.
Esir iken farz değildir ibadet
yatıp kalkıp sen Allah'a dua et
senin gibi dürzülerin yüzünden
bu ülkeden soğuyacak bu millet

sezen tevfik
allah der ki ilk önce tevekkül
sonra bana dua et
eşeğini sağlam kazığa bağla der
sonrası mustafa kemal ki , vatanı akılla bilimle kazandı yurdu

bizlere armağan etti

çalıştı durdu
emeğe saygı istedik çok mu

kendinizden soğutmayın ibneler
ibneliğin luzümü yok!

antikaw tevfik!
Biz dinsizlik yapmıyoruz
Tabi ki Allah'a şükrediyoruz
Ama bizi kurtaran insana saygı duyuyoruz
Madem çok esir olmak istiyorsunuz
Gideceğiniz yeri siz de biliyorsunuz
eee sözlük öyle atatürk düşmanı dolu olmasaydı, birileri çıkıp "türkiye 15-20 parçaya bölünsün" diyemezdi, şeklinde bir düşünceyi aklımıza getiren bir olaydır.

millet, kandırılıyor. ve bunun farkında değil. türk insanı kendi içindeki hasetlik düşmanlık ve cahillikten oluşan sorununu çözmedikçe, başkaları at oynatmaya devam edeceklerdir.
atatürk geldi düşmanı yendi. oleeeeeeyyyyyyyyyyyy
(bkz: ben bunu atatürk e hakaret eden ibnelere yazdım)

okusunlar da büyüsünler. hepsi de nasiplensinler.
atatürk'ü beğenmeyen, siyasetini kabul etmeyen her insan atatürk düşmanı ilan edilmemelidir.

(bkz: herkesin hayatına kimse karışımaz)
(bkz: türban , gurban olduğum allah tarafından getirilmiştir)
(bkz: lakin ki öyle değildir)
(bkz: kadrolaşma)
Sadece sözlük değil tüm çevremizi sarmaktadırlar.
(bkz: atatürk e hakaret edince sevap point kazanmak)
Sadece sözlük mü? Çevrenize bakmanızı öneririm.
Ülkemizde dolu sadece sözlükte değil. Yazık çok yazık kemalist olmayı dinsiz olmak zannedenler var.
ne tesadüftür ki çoğunun örnek aldığı yüceler yücesi insan (!) said nursi'dir. atatürk ve said nursi... benim devrelerim yandı galiba ahahahahsdfsfsfsfs
Nerden nereye dedirten, yurek burkan manzara.
kendisini Atatürk sanan zihniyetin avuntusudur. sikindirik fikirleri ellerine verildiğinde hemen ayol bunlar Atatürk düşmanı derler. lan milletin işi Ata ile değil kendini Atatürk sanan ve aptalca fikirlerini alakasızca Ata ile özdeşleştiren şapşallarla.
gözle izlenebilir nitelikte yanlıdır bu sözlük.nitekim insanlar görmek istediklerini zorla alırlar.
deli saidin torunlarıdır.
sözlükte bu kadar neyzen tevfik varken mümkün olmayan hadise. yine başladı baban kim olurdu bilemezdinciler. hayır anlamıyorum, anneleriniz ne gibi bir güvensizlik oluşturdu sizde ki atatürk olmasaydı orospu olacaklarını düşünmeye başladınız.
Sevmemelerı sadece onların ısı ama ıftıra ve haksızlık yapanlar hepımızın ısı hatta gorevıdır.
Atatürk düşmanı olmalarının dışında din düşmanları da var. Yaptığınız hareketler yanlıştır, bizleri kızdırıp kendindinizi strese sokmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
üzülerek farkettiğim durumdur. yabancılar daha iyi biliyor atatürk'ün değerini.
Piç sayımı...