bugün

sorun değildir. alayının ayarını verir, yalanlarını badelenmiş götlerine sokarız her zaman yaptığımız gibi.

(bkz: tarihin en büyük yalanı kurtuluş savaşıdır/#35940470)
burada gelip trolcüklerle tartışmayı isterdim bu konuda ama maalesef çıkmak zorundayım.

bir önerim var atatürk'e hakaret ederiz, istediğimizi yaparız, arkamızda reis var diyenlere.

buyrun; güç sizde, asker sizde, polis sizde, yargı sizde, kefenliler sizde. buyrun bir deneyin türkiye cumhuriyetini türklerin elinden alıp yok etmeyi. sizde bizde, tüm dünya da görsün neler olacağını.

trolcük kardeşcikler.
atatürk'ü sevmiyorum diye bir tabiri sen söyleyebilirsin. fakat; bu ülkede değil. ülkeyi kurana ettiğin bir hakerettir aynı zamanda bu.

amerika'ya gidip "abraham lincoln'ü sevmiyorum" demek ile aynı anlamdadır. siz gidin bir deneyin bakalım bu dediğimi o demokrasinin beşiği ülkede başınıza neler geliyor.

bakmayın siz, bizim gibi keriz milleti de bir yerde bulamazsınız. yaptıklarınız, söylemleriniz ve hakaretleriniz karşısında susacak bir millet daha bulamazsınız.

sevmek zorunda değilmiş. ne duruyorsun o zaman kurduğu ülkede? diye sorarlar adama.

ha sende cevap olarak dersin ki, belli amaçlarım var, 90 yıllık aradan sonra kendi hayalimdeki ülkemi kurmaya çalışacağım diye. bunun adı da vatana ihanet oluyor zaten.
Tece'nin faşist politikalarına maruz kalmış bir Kürt olarak Beni de yazın, sevmiyorum kendisini, sevmek zorunda da değilim.
pek önemli bulmadığım durum.

ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar. bu maymunlardan kimse korkmadığı halde millet bizden korkuyor sanan embesiller sürüsü.

ayrıca sanal alemde bunları gelecek için, fişleyenlerin olduğu da bir gerçek.
Acı bir gerçektir, hatta bu karakter yoksunları ulu önder i günümüz siyasileri ile karşılaştıracak kadar beyin yoksunu, hakaret edecek kadar kahpedirler.
Allah belanızı versin.
Ataist ve Din düşmanı dolu olması kadar doğal birşeydir. Önemli olan her zaman farklı düşüncelerin olabilecegini bilmek.
kemalistlerden dolayıdır.
Amerika uşağı demişsin ama

Latin harflerine geçerken
Camilerde " welcome " tarzı yazılar yazılırken
Avrupai tarzda modernizim adı altında yeni kiyafetlere gecilirken
Fransiz kopmasi rejmi alirken
Roma hukukunu esas alirken
Tatil gunlerini degistirirken

Biz kimin uşağıydık ?
Sözlüğün şakirt dolu olmasından daha iyi bir durumdur.
hakkıda attıkları iddiaları kadir mısıroğlundan öğrenen diğer adı ile ''youtube tarihçisi'' olan bu şakirtler istediği kadar atatürk düşmanı olsun. onların düşmanlığı anca burada seviyesiz, mizah anlayışından yoksun başlık açmaya yeter. hee seviyeli bir biçimde tartışalım diyorsanız buyrun meydan !
sadece sözlük değil tüm türkiye'de durum böyledir. çok üzücü bir durum.
Ataturku sevenlerin isyanlari.
nankör, hain, soysuz ve kansızlardır. okuyun bunu ey şerefsizler en azından lafım biryere ulaşsın.
her müslümanı "şakirt, dinci, yobaz" vb. ithamlara tabi tutup kendine laf edildi mi veryansın edenlerin tek sıkıntısı.
bu ülkeyi atatürkçüler kurtardı hülyaları ile sağa sola saldıran, her inkilabı eleştirilemez gören, aksi durumda karşısındakinin anası hariç fikir üretmekte zorlananların en çok katkı sağladığı şeydir aslında.
Piç sayımı...
aynı zamanda şakirt dolu olmasına denktir.
Piç sayımı...
üzülerek farkettiğim durumdur. yabancılar daha iyi biliyor atatürk'ün değerini.
Atatürk düşmanı olmalarının dışında din düşmanları da var. Yaptığınız hareketler yanlıştır, bizleri kızdırıp kendindinizi strese sokmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
Sevmemelerı sadece onların ısı ama ıftıra ve haksızlık yapanlar hepımızın ısı hatta gorevıdır.
sözlükte bu kadar neyzen tevfik varken mümkün olmayan hadise. yine başladı baban kim olurdu bilemezdinciler. hayır anlamıyorum, anneleriniz ne gibi bir güvensizlik oluşturdu sizde ki atatürk olmasaydı orospu olacaklarını düşünmeye başladınız.
deli saidin torunlarıdır.
gözle izlenebilir nitelikte yanlıdır bu sözlük.nitekim insanlar görmek istediklerini zorla alırlar.
kendisini Atatürk sanan zihniyetin avuntusudur. sikindirik fikirleri ellerine verildiğinde hemen ayol bunlar Atatürk düşmanı derler. lan milletin işi Ata ile değil kendini Atatürk sanan ve aptalca fikirlerini alakasızca Ata ile özdeşleştiren şapşallarla.