bugün

bu aralar maalesef ki tespit ettiğim olaydır.
Yazar arkadaşlarda görülen acemice bir davranış olsa da zamanla düzeleceğine inandığımız hata.Burası sözlük arkadaşlar.
neyden dolayı nasıl tespit edilmiştir merak ettiğim olaydır.
(bkz: arkadaslar yapmayin)*

ayrica nerde yasadigini unutup insanlarin sinirlerini lacka edenler utansin...
- her sözlük aslında biraz forum değil midir?
+ yarram bizim evde tdk sözlüğü var onda böyle şeyler var mı?
- doğru abi yok..
forum sitelerine bu kadar insanın takılmadığını temaşa edip ünlü olmaya çalışan kişilerin düşdükleri yanılgıdır.
genelde anket anket diye eleştirilen başlıklarından coklugundan dolayı tespit edilmiş olması muhtemel eylemdir.
sonucunun çaylak olmaktan başka bişey olmayacağı eylemdir, denemeyin. kendimden biliyorum.
kuralları anlamayan pardon bir turlu anlayamayan, uyarıları kendisine hakaret diye sayan, iki entrysi silindi diye gaza gelip "siz görürsünüz şimdi anket doldurayım görün!" tadında aklınca kendi çapında çırpınan yazarımsıların yaptığı hödö

(bkz: allah akıl fikir versin evladım)
(bkz: uludag sozluk forum olmasin)
genellikle ayar yemeye doymayan yazarların hezeyanıdır. herhangi bir başlığın altına girdiği entry'nin ardından babalar gibi ayar yiyen yazar kardeşimiz, entry'sini editleyerek sözlüğü forum sanmak şeklinde değiştirir ki ne kadar salak olduğu anlaşılmasın. ha g*te giren şemsiye açılır mı? evet açılır hem de itinayla, kanırta kanırta.

(bkz: o kendini biliyor)
yeni yazarlarında katılmasıyla şu sıralar azan olaydır.
yeni üye olanların sözlüğün formatını öğrenip özümseyene kadar alışkanlıklarından dolayı sıkca yaptıgı yazılı davranış biçimidir
(bkz: anket)
(bkz: sozluk)
(bkz: format)
(bkz: akıl)
(bkz: fikir)
(bkz: iq)
(bkz: bkz) *
(bkz: repleri görelim)*
(bkz: konu sıkıntısı çekmek)
(bkz: çektikçe gömülmek)
(bkz: yazdıkça batmak)
(bkz: sözlüğü antu com a çevirmek)
(bkz: sözlüğe tavuk çevirmek)
(ara: sözlükteki)
orjinalinden alıntı
@hebeley
(bkz: sözlüğe tavuk çevirmek)

orjinalinden alıntı

Arkadasım tavuk demişssin ama ben goremiyorum sanırım link olu kontrol et istersen.

işte bunun gibi enrtylerle tamamlanacak olusum.Daha once yazıldı ise kusura bakmayın.
(bkz: sözlüğü forum sanmak)
sözlüğe de forum tadında entryler giren yazarların düşünce tarzıdır.

öneriler:
(bkz: 80city)
(bkz: http://www.80city.org)
en fazla, beş on dakika sürecek ve moderasyonun, entryleri silmesiyle son bulacaktır. kendini foruma kaptıranlar, silik kutusunun mavileşmesiyle, formata en uygun entrylerini, o andan sonra yazarlar.
belli zamanlarda kendini tekrar eden olaydır.
(bkz: sözlüğü kıbleye çevirmek)