bugün

kinini nefretini sözlüğe boca etmek eylemidir...
sozlukte kafayı bulup parmak yardımıyla kusmak.ne kadar online kişi varsa o kadar az rezil olunacak dumur durum.
sozlugun catharsis maksatli kullanimini ifade etmeye yarayan soz obegi..
neye çatacağını bilmeyen, günlük hayatta ezilip hıncını klavyeye döken yazarın yaptığı eylemdir. sağa sola bok atarak, ya da bugün kime taksam da laf sokmam mantığıyla hareket edip ona buna bulaşan yazarların artık bıktıran eylemi.
(bkz: entry kusmak)
zehrini sözlüğe akıtmak. ayrıca altına imzamı atmaktan çekinmiyrum şu entrynin: (bkz: #1570025)
Sözlükte okuduğu herhangi bir entryi midesi kaldırmayarak ekrana doğru midesini boşaltmak olarak da algılanabilecek durum. Yazarın o gün neler yediği bir bir ortaya çıkar. Ekran zaten kusmuktan görünmez hale gelir. Ekranda da sözlük açık olduğuna göre haliyle sözlüğe kusulmuş olur.
(bkz: temiz sözlük istiyoruz)
kinini, nefretini, kompleksini sözlüğe akıtmaktır. yapanlar var mıdır, vardır...
öööaaağğğhhhhh.
(bkz: işte böyle bir şey)
bolca içilmiş güzel bir suareden sonra, hadi sözlüğe girmeden yatmiyim denmesi üzerine alkolun etkisini yavaş yavaş göstermesi ve akabinde "bugünün başlıkları" kısmına doğru kusulmasından oluşan eylemdir.
insanı iyi hissettirme potansiyeli olan bir eylem. tabi, olur tarafınızın olduğunu gösteriyor bu. yoksa, gerçek can sıkıntısına sözlük bile bir şey yapamaz. allah hepimizi korusun.

edit: ilk önce, sözlüğe kusmak başlığına yazdım. baktım 1. giri. sildim. sözlüge kusmak başlığına yazdım. o da 1. sırada göründü. meğer, sozluge kusmak mış başlığımız. iğrenç oldu valla.

başlık (bkz: sözlüğe kusmak) olarak değiştirilmeli ya da yönlendirilmeli, bence.
bol naneli limonlu bir entryle kusmaya son verilebilinir.
sol frame'ye uzun süre bakmanın verdiği etkiyle, fırtınalı bir denizde uzun bir deniz yolculuğuna çıkmış turist misali kusmaktır.
bazı yazarların -ki isimlerini vermenin lüzumu yoktur, sözlük eşrafı onları başlıklarından tanır, "özellikle" yaptıkları bir iştir.

içinde,
din, iman, allah, kitap,
atatürk, izmir, kız, karı, bacı
sex, vuruş, laik, dinci, anne,
yobaz, sağcı, solcu, osmanlı
toplumun hassasiyetleri olan ifadeler kullanılarak,

insanları kışkırtmak ve birbirine düşürmek adına itina ile başlıklar açılır.
ortaya çıkan bilimum düzeysiz muhabbet de,
bu başlıkları açan tanımsızlar tarafından keyifle izlenir.

işte böylece sözlüğe kusulmuş olur.
sözlüğe içini dökmek.
(bkz: istifra etmek)
içip içip sözlüge zıçmaktır.
bazı format bilmeyen yazarların yaptığıdır.
görsel