bugün

yakışıklıysa veya güzelse neden koymasındır.*
Bir kız arkadaşım koymuştur. Hemen hesabına girip kaldırmıştım. Sözlüğe kaptırmam gül gibi kızı.
doğaldır. herkes koyabilir.

(bkz: ben)
evde kalıp , talip arayan yazarlardır
geçende bir koyma koydum.

brad pitt ile karıştırdılar, ben değilim diyorum yok, kimseyi inandıramadım.

mecburen kaldırdım.

(bkz: türkçe konuştum evet malım)
anonimliğin keyfini bilmeyen yazarlardır. gerçi biz bile ne kadar anonimiz belli değil de banka uygulaması indiriyoruz, kameramıza erişim izni istiyor. bak sinirlendim yine.
Profil fotografi sayiliyorsa eger dahil oldugum yazarlardir.
Malum nickte pembe olunca erkek yazar arkadaslarin kapsama alanina hemen giriyoruz. Sonra mesajdan yurumeler var, ben erkegim dedigimde de rezil olmamak icin kivirmalar falan. Hos hareketler degil, yapmayiniz.
reklam kokan hareketler bunlar.
ilgi görmek isteyen ezik.
kendi resmim var , lakin bana yazan bayan yazarların hiç birine yürümedim.

sözlükten sevgili mi yapılır oğlum ne lan burası.?
buyrun benim. evet kendi fotoğrafım.
islah olmaz otuzbircilerdir.
Yakışıklı olan herkes koyar (bkz: ben) fakat güzel olan herkes koyar mı bilmem.
Cesaretine özguvenine hayran olduğum yazarlardir.
erkekse eksiye boğulan ama kızsa Niyeyse aldığı artı oy eksiden fazla olan yazarlardır.*
Olm bak kızmıcam lütfen ciddi cevap verin: bu kadar basit bir yöntemle kızlara yürüyecek kadar düştünüz mü lan?
Sadece annesinin yakışıklısın oğlum dedikleri koymasın onlardan burada da var.
Peki beni neden eksiliyorlar? Evet?
Ne kadar görünüşe önem veren ne kadar şekilci insanlar olup çıktınız, yazıklar olsun! Üstteki geniş omuzlu yazar haklı.
Hepsini artıladığım yazarlar. Can sıkıntısı. Evet.
Erkek halimle artım eksimden fazla. Hadi bakalım şimdi ne olacak
kendini beğenen ve seven yazarlardır.
ister güzel, ister çirkin, ister yakışıklı, ister tipsiz, ister kız, ister erkek olsun ayrım yapmadan hepsine basıyorum eksiyi..
Sonrada vay efendim kıskanıyor ne kıskanacam lan buradaki bir çok kişiden tipim daha düzgün..
Koyarmıyım asla buradaki malak insanlara tırnağımın ucunu bile atmam..
Sadece sözlüğün amacını saptıranlara uyuzum.
erkek halimle artılar eksilerden yüksekti,ha alayı eksi olsa umrumda olur mu? hayır..ama o tez çürür aslan

fotoğraf atmayan yazarlardan pek de farkı olmayan yazarlardır,ulan hemen hemen hepinizin profilinde foto var zaten,profil ekranları facebook'a dönmüş,neyin tribinde neyin egosundasınız hala
bir kimlik beyanıdır. buraya gelip yazıpta fbi ajanlığı taslamayı bırakın artık. bu kimlik gizleme çabaları çok komik artık. çok gizli kalmak istiyorsan nüfus cüzdanından da fotoğrafını söksene delikanlı.
O kadar cirkinler ki tabi biri asik olur,
Kafaya takar,
Stalklar,
Mahkemelik oluruz diye dusunmuyorlar.

Bence de haklilar..

Hll dvm.