bugün

biraz da koyamayanları konuşalım.
Kaşınıyordur.
bu tarz başlıklar hoşuma gitmeye başladı.. fake make gerçek merçek demeden yorum yapan rezil rüsva abazanlar çok komik çok eğlenceli... onları okumak bütün moralini düzeltir... allahın salakları hahahha.
Olum nolcak lan. Koyun işte benim gibi xd.
görsel
"sözlüğe fotoğrafını koyan yazarlardır..."
prim yapmaya çalışan yazarlardır.
Hepsi çok seksi yazarlardır Allah affetsin.
kendisiyle barışık yazarlar.

(bkz: kendisiyle barışık)
ibnedir. instakram mı lan burası puşttur.
Defterimi koydum arkadaşlar sayılır mı?
Dün sözlüğe foturaf koyanlar yarın döner sana koyarlar. ehehhe.
Yazardırlar.
Koyanı eksilerler, koymayıp kendini nimetten sayarlar.
Bu başlık saçma. Değiştirin. Değiştirin )) iki kere yazdım ki iki kerede beyniniz algılar diye değil karakter dolumu . Malum.
bende koyjam ha.
Senin anana bacına foto koysalar hoşuna gider miydi!
buraya fotoğrafımı koysam sözlük yıkılır, bütün sistem çöker güzelliğimden. yoksa biz de biliriz fotoğraf koymayı.
this is not facebook ! this is uludağ sözlükkkk !
https://www.youtube.com/watch?v=w2JFMd73AzQ
benim.

(#29610783)
Özgüveni yüksek olan yazarlarmış, kendileri diyor.*
(bkz: deli gibi tipsizlik ruhumuzda var)

Paylaşmadım ben çünkü hem yaşlı hem de çirkinim. Ama paylaşanlara kızmıyorum. Beğenilmek dürtüsü insanın en doğal egosudur. Yazarlar şanslarını deniyor. Bundan rahatsız olanları anlamak mümkün değil, neden? Kıskançlık mı, olabilir. Tipini değilse bile, paylasan kişinin özgüvenini kıskanıyor bence bunlar. Zira özgüven, kolay elde edilen bir vasıf değildir.
Ben arkadaşları tebrik ediyor ve gördükçe de artı oyluyorum.
Şöyle de komik bir durum var ortada. Fotoğraflı başlıklarda atıp tutan kimi arkadaşlar, eleştirdiği yazara
"(#1111!! 1) ay bu entryde nekadar da haklısınız, altına imzamı atacağım bir yazı olmuş, tebrikler. Bu arada sakal çok yakışmış "
Şeklinde mesaj attığında hiç mi utanmıyor mesela?
Satış pazarlama teknikleri açısından başarılı yazarlardır her malın bir alıcısı vardır.
O kadar cirkinler ki tabi biri asik olur,
Kafaya takar,
Stalklar,
Mahkemelik oluruz diye dusunmuyorlar.

Bence de haklilar..

Hll dvm.
bir kimlik beyanıdır. buraya gelip yazıpta fbi ajanlığı taslamayı bırakın artık. bu kimlik gizleme çabaları çok komik artık. çok gizli kalmak istiyorsan nüfus cüzdanından da fotoğrafını söksene delikanlı.
erkek halimle artılar eksilerden yüksekti,ha alayı eksi olsa umrumda olur mu? hayır..ama o tez çürür aslan

fotoğraf atmayan yazarlardan pek de farkı olmayan yazarlardır,ulan hemen hemen hepinizin profilinde foto var zaten,profil ekranları facebook'a dönmüş,neyin tribinde neyin egosundasınız hala
ister güzel, ister çirkin, ister yakışıklı, ister tipsiz, ister kız, ister erkek olsun ayrım yapmadan hepsine basıyorum eksiyi..
Sonrada vay efendim kıskanıyor ne kıskanacam lan buradaki bir çok kişiden tipim daha düzgün..
Koyarmıyım asla buradaki malak insanlara tırnağımın ucunu bile atmam..
Sadece sözlüğün amacını saptıranlara uyuzum.