bugün

aslında olsa çok güzel olacak uygulamadır.
(bkz: gerekliydi zaten)
akıl yaşı 18den küçük olan büyüklerin asıl yaşı 17 olupta akıl yaşı senden katkat fazla olan yazarlara kurban olması.
yaş sınırı denetlenemeyeceğinden mantıksızdır. kimlik numarasıyla mı giriş yapacağız arkadaş, sözlük bu, banka hesabı mı alüminyum?
aptallığın daniskasıdır..

belirtmek isterim ki, genç yazarların burada bulunarak hem genel kültürü artmakta, hem de kelime haznesi genişlemektedir. en azından böyle başlık açarak sıçmamaktalar.
(bkz: koymak falan ne o öyle çok ayıp)
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)

(bkz: sözlüğe iq sınırı koymak)
gereksiz olaydır. olması durumunda başka isteklerle geleceğim olaydır. madem yaş sınırı konulacak biz de bunları isterük:

1.)sözlüğe girerken iq ve eq testi uygulansın. testi geçemeyenlerin bilgisayarlarına trojan ve virüs yazılımları atılsın.*

2.)sözlüğe girerken sağlık muayenesi yapılsın. sözlükte hastalıklı adam istemiyoruz kardeşim. domuz gribi falan...**

3.)sözlüğe girerken cinsiyet testi uygulansın. böylece seovilerin azalacağına inanmaktayım.

4.)sözlüğe girerken abazan yazarların son bir kaç saat içinde boşalıp boşalmadığı kontrol edilsin. boşalmayanlar boşalıp öyle gelsin.

5.)son olarak da sözlüğe girerken lütfen sağ ayakla girin. sözlüğün bereketi kaçıyor sonra.

edit= 18 yaşından büyüğüm bu arada.*
kendini kandırmak ve karşındakini yalana sürüklemek ...
sözlüğe girersen sağlık sorununun olup olmadığınında araştırılması gerektiğinin yakında gündeme gelmesine ışık tutmaktır.
desteklenmesi gereken bir eylemdir.
desteklediğim uygulamadır.
imza toplama olayı varsa getirin atayım.
akıl yaşı mı yoksa vücut yaşı mı? sorunsalını ortaya çıkaracak gereksiz öneri. fakat, sözlükteki abazan başlıkların fazlalığından dolayı yakın zamanda gerekli olabilecek bir eylem.

yaşla adam olunmadığını bir kere daha gözler önüne seren başlık.
desteklenmesi gereken bir uygulamadır.
18 de olup olmadığının ispatlanamayacağı durumdur.
kesinlikle uygulanmalıdır. gerçi 18 yaş çoğu insan için bi olgunluk olmuşluk mertebesi olmamakla birlikte denenebilir. uygundur.
uygulamak için artık çok geç olan uygulamadır.
zamazingooo.

oldu olacak ikametgah falan da isteyin de burası türkiye diye haberlere çıkalım.
her daim lafta gerçekleştirilip icrata gelince havada asılı kalan saçma olaydır.

lan ilkokul sözlük çıkıcak yakında haberiniz yok.

bi de şeyler var;
sözlüğünde çoluk çocuğun debiştiği lakin sözde hepsinin olgun birer reşit insan olduğunu savunan yazarlar. len bi goverin gitsin, çocuklar rahat rahat yaşını açıklasın. günah ki.
kastedilen zeka yaşıysa her daim destekleyeceğim uygulama.
e zaten öyle bir sınır yok mu? bana öyle dediler. yoksa sözlük şartlarnı okurken sarhoş muydum? halüsilasyon mu görüyorum? şizofren mi oldum yani? ne yani, kandırıldık mı?? çocuk parkımıymış burası.... * *
(bkz: kimlik numarası ile sözlüğe girmek)
görsel
(bkz: gençler geç oldu hadi yatağa)
bırakın oynaşsın elemanlar.
ne zararları var çocukların?
siz 18 yaş altını ellerken sikerken iyi oluyor hoş oluyor da üstüne gelince mi şimdi sınır mınır koymalar moymalar ha?..
17 lik körpe kız geçerken beni dürtmesini biliyorsun ama off baksana lan şuna! diyerekten it!
sikerim ağzını yüzünü! burada mı büyüdün lan yavşak?
elin ayağın rahat dursun. elleşme, kıpraşma vs. oynaşma.

edit: 30 a merdiven dayadım. *