bugün

Gülşenin memelerine laf etmek.
Zall'ın götünü ellemek.
recep tayyip erdoğan, atatürk ve allah'a küfür etmek.
Yetkili olursanız bunun dışında olursunuz. Çünkü sizin dağ gibi meriçleriniz vardır.

Üzülürler.
(bkz: luis portagual)
SÖZLÜĞÜN Sözlük formatından çıkılıp anket, forum halinde entry ve başlık girilmesi.
(bkz: isyan etmek)

uslu uslu yazıyorum artık.
ilk entrynin zall'a ait olan başlık. Ama -100'de olan bir yazı. Kuralları koyan ve sözlüğü açan kişiye bu yapılıyorsa kurallar pek de geçerli olmuyor.
https://www.uludagsozluk.com/e/63235/

bunları ısrarla yaptığı halde silinmeyen, üç gün çaylak yapılıp tekrar parlatılarak aramıza sokulan aktrolleri ne yapacağız diye sormak istediğim başlık.

gereğini yapıp kurtarın bu sözlüğü bu organizmalardan.
Ya geçin bu ayakları siz hayırdır ya ahlak kuralları falan buraya yazzan adamın bi sorunu var bir derdi varda yazıyor herhalde, şuanki mevcut hükümetten farkınız var mı.
şekil a.

(bkz: necati seni sikecegim birader)
sözlük yazarlarını tehdit etmek.
moderatöre ayar vermek.
(bkz: sözlük formatı)
"ısrarla siyaset ve takım kavgası yapmak, propaganda içeren entryler girmek."
1. sözlük formati'ni kavrayamamış olmak.
2. (bkz: ısrarla siyasi entry girmek)
3. (bkz: ısrarla futbol içerikli entry girmek)
4. belli bir şahsa, kuruma, düşünceye, sözlük yazarına karşı devamlı bir şekilde hakaret içerikli ifadeler kullanmak.
5. birden fazla kullanıcı hesabının kullanıldığının tespit edilmesi.

Zall

Dikkat Edilmesi gerekir.

Trollere troll adaylarına duyurulur.
(bkz: ısrarla siyasi entry girmek)

bugünler de hatırlatılması gerekendir.
Önemli bir neden de sözlükten silinmeyi canı gönülden isteyip moderatörden silinmeyi talep etmek.
imla hatalarıymış. Az önce öğrendim ben de
sosyotrend programını izlememektir.
moderasyona küfür etmek.
türkiye ve türk anlayışı bunları biliyoruz.
insan olmaktan vazgeçmek bunların genel bir tanımıdır.

örneğin bir kişi ana avrat küfür etmekten zevk alıyorsa insanlıktan çıkmış demektir. normal olarak sokakta yürürken paso küfür eden bir kişi insan olarak görülmez ve toplumun düzenini bozduğu gerekçeiyle içeri alınır. burada da dışarı atılıyor.

başka bir hesap kullanma durumu ise çok daha acıdır. kişinin normal hayatta şizofren olması gibi bir şeydir. e bu durumda gene bu kişinin sözlükte yazı yazma arzusu hafiften sınırlandırılmalıdır.

ısrarla siyasi entry girmek ve futbol entrysi girmek... böyle bir arkadaşınız olsun ister misiniz? kimi böyle arkadaşları varsa dikkatle onlara baksınlar, incelesinler... genelde ortamlardan dışlanan kişilerdir.

evet bütün sebepler bunlardan ibaret. her kim insani özelliklerini kaybederse bu sözlükten silinmek durumunda kalır.
bugün bir moderatörün 2.hesabından atılan entryde bir şahısa (hz. muhammed) hakaret ettiğini görüp uyardım sonra çaylaklık cezası alacaksın diye bu normal hesaptan bana mesaj geldi ve birden fazla kullanıcı hesabı kullanıyor olmasına da böylece bizzat şahit oldum. 4 ve 5. maddelere göre silinmesi gerekir bunun ancak tüm bunların üstüne ben ceza aldım. bir derdim var kısmından mesaj attım yine sikleyen olmadı. görüldüğü üzere burada yazan maddelerin silinmeyle alakası yok. olay tamamen moderatörün keyfine kalmış.
ısrarla siyasi entry girmek denmiş ama bunu yapan yazarlar çaylak bile olmuyor.
(bkz: mutlubaykus)
alternatif bir intihar yöntemi olarak moderatöre 'beni silin' diye başvurmak.