bugün

kolay değildir. 7/24 sözlükte yazan asosyal erkeklerle, olabilecek kadar basit kızlar yoktur burda umarım.
annelerin kolaylıkla yapabileceği eylemdir. hatta yapılmışı var;

(bkz: kalk kız soğan hazırla gerizekalı)
"kızım sözlüğün üzerine oturmuşun" denilerek yapılabilir pekala.
kaderde ne varsa o denilen durumdur.
söz konusu bir polis kadın gibiler ise forklift lazımdır.
sürekli yaptığım iştir..
beni görünce sözlükten kalkıp gidiyorlar.
lezbiyen genç kız rüyası.
hayir niye mesaj attin demiyorum.atsan ne olacak diyorum.

zavalliginin kanitidir.
Bel fıtığı olanlara tavsiye edilmemektedir.
kesinlikle her gün biyerlerde olan ve olmaya devam edendir. bizim açımızdan sözlük erkeklerini çatur çutur götürmek de diyebiliriz. tek taraflı kalkmıyo hiç bişey işte.
kolay değildir zira kızlar kocamandır bence.
(bkz: kendini forklift zanneden yazar)
Hakan hepcan'in vine da kiz dusurmesiyle dogru orantilidir.
yokluğun dibine vurmaktır..
ha kız seni kaldırıyorsa o ayrı.
psikokineziye gönül vermiş ve bu alanda kendini geliştirmiş bünyelerce, zahmetsiz ve fütursuzca yapılabilecek yegane iştir.
Kasli vucudum sayesinde yapabildigim eylem. Goren eriyor beyler, afedersiniz burda 185 boyunda esmer renkli gozlu kasli ben varken, sakalli kare gomlekli sizi mi sececeklerdi. Puhahahaha.
Bir süre uğraşıp 4 5 tanesi ile konuştuktan sonra ne kadar saçma bir şey yaptığınızı anlamanıza yarayacak eylem.

olum gidin çay koyun için, sözlükten kız kaldırmak nedir.
yavaş kaldır derler adama. nasıl oluyorsa söyleyin biz de bilelim. bi paradise05 bulamadık la.
kızların basit olduğunu gösterir.
bir fantezidir. daha doğrusu çoğu yazarın olaya bu şekilde baktığını düşünüyorum. kendi adıma böyle bir şeyi düşünmedim. zaten kullnadığım nick nedeniyle kızlar bana yanaşmaya çekiniyor olmalı ki henüz bir kızdan "ilk" mesajı almış değilim. sözlükte ne kadar ibne varsa şöyle bir yokladı ama. çekinmeyin kızlar öcü değilim ben.
hic yapmadigimdir.yorum yazmaya bile useniyom la.uyelik benim neyime hatta.
kaldırmaya ne hacet kendileri düşüyorlar zaten. *
daha rahat bir yere oturtmak amaçlıdır. allah razı olsun.
kalk kız kalk oturmaya mı geldik denilerek yapılabilecek bir eylem.
(bkz: biri beni kaldırsın)