bugün

yemin ederim hiç mi hiç anlamadığım şey..

kafamda deli sorular...

düşünüyorum... diyelim ki sosyal hayatım yok ve kız arkadaş edinmek istiyorum.. bunu internet üzerinden yapmaya karar verdim diyelim..

son aklıma gelecek olan sözlüktür yani.

bunun için bir dünya site var lan. çöpçatanlık sitesi.. dolu gırla hem oraya takılan kızların amacı da az çok belli yani. onlar da birini arıyor sende birini arıyorsun...

hadi onuda geçtim.. diyelim ki illaki sözlükten olacak...

nedenini de siktir ettim..

sözlükten bilmem ne nickli birini kız olduğuna kanaat getirdin.. ne kadar emin olacaksın orası ayrı. harun abiler de dolu...

hadi diyelim ki emin oldun bayan olduğunu kanıtlamaya büyük çaba sarfedenler var nede olsa... gerek fotolarla seslerle gerekse enrtyleriyle..

ama öğle böyle belli etmek değil.. bağırıyor haykırıyorlar resmen ben kızım diye...

abicim böyle kızlarla konuşacak kadar embesil misin ya? anlamıyor musun amaçlarının senin dikkatini çekip popüler olmak olduğunu..seni araç olarak gördüklerini....

hadi diyelim ki embesilsin bunu da anlamadım.. bir şekilde yukarıda dediğim kızlarla yada onlarla hiç alakası olmayan bayan yazarlarla konuşmaya başladın...

nede olsa bir amacın var demi o bit kadar aklın'la kız düşüreceksin sözlükten...

daha önce hiç bir şekilde görmediğin.. tanımadığın tipini görmediğin... sadece karşı cins olduğunu bildiğin birine yavşamaya çalışmakta ki mantığı bana bir anlatır mısın ya?

hadi diyelim ki onuda anlattın.. şeklim olacak dedin ki senin şeklini mikim.. kendince saçma argümanlar döktün ortaya...

sözlükte ne kadar bayan yazar var bilmiyorum.. ama senin gibi embesil le konuşacak bayan yazar sayısı da çok fazla değildir muhtemelen..

hadi diyelim uzun uğraşlar sonucu başladın konuşmaya biriyle... kendini de ona şartlandırmış olmuyor musun canım kardeşim...

neyse ya daha devam ederdim de hiç bir sikim anlatamadığım gibi sen aynı boku yapmaya devam edeceksin nasıl olsa....
çaresizliğin tanımı.
harun abi düsürmenizle sonuclanacak umdugunu bulamayan yazar düsüncesi.
erkek düşürmeye çalışmak da zordur. ne bileyim akarı olur kokarı olur. zor kirvem zor.
ego tatmininden başka bir şey değildir.
An itibariyle taliplerimi beklediğim eylem çok heyecanlıyım bir manita yaparım ben bankovski.
bunca platform varken sözlükten hele hele uludağ sözlükten kız düşürmek mi? yok kalsın. benimki bana yeter.

sözlükten kız düşürme durumudur.
geçen biri çelme taktı ama düşmedim.

qweqewqewqew.
imkansızdır.
bu aralar formdan düştüğümden dolayı yapamadığımdır.
Düşüre düşüre melis gibi kız düşer işte. Melis kim deme.
Seks düşürmeye çalışmakla eşdeğer gayret edimi.
açıkcası ben bunun için geliyorum. eskiden forumlarda falan takılırdım. sahibinden.com falan.
2. el araba piyasası kovalamaktan artık güzel arabalı erkeklerden hoşlanmaya başlamıştım bir ara. sonra sözlük denen deryayı keşfettim...

artık yüce yaradan ve sözlük yönetimi izin verdikçe tombul bir meme üzerinde uyuyana kadar buradayız. amacım tamamen duygusal, sadece sarılıp yalayacağım.
Buradan düşürmeye çalışacaksanız; meriç olmanız gerekebilir. Haberiniz olsun.
Sözlük bunun için araç değil amaçtır ilkesini benimsemektir.

Ama düşmüyor lan valla çok denedim.
SÜPÜRME ÇEKEREK BAŞARILABiLiR. *
Hiç değilse Sözlükten kız sevmeye çalışmak daha ahlaki olurdu.

Düşürmekte nesi?
Bana tavşan resmi atan kızlara tav oluyorum evet.
bunu duyan da panayırda sıra sıra dizili olan şişeleri, plastik toplar atarak devirmeye çalışan ergenlerin yazışması sanacak.
(bkz: ava giden avlanır)
(bkz: 5 yıldır mesajlaşılan kızın devecialpay çıkması) *
düşürmeye çalışanın ayağı takılıp düşüyor, ama kız düşmüyor...
Sözlüğün eskiden adının çıkmasıyla paralel olaydır.

Olm eskiden burada fuhuşun bini bin paraydı, son zamanlarda o eski halinden eser yok sözlük.

Eski hatun yazarların çoğunluğu evlendi barklandı, hesaplarını silip gittiler de sözlük az biraz namus, edep, haya kazandı.
Eskiden iyiydi ama şimdi anlamsız. Zira kızların hepsi erkekten aldığı 2. Ya da 3. Mesajda durumu çakıyor. işin zevki kalmadı. Evet.
Dolar düşer ama sözlükten kız düşmez . Hatta kızdan sözlük düşer ama yine sözlükten kız düşmez .
saçma bir eylem. onun yerine girip öğrencilere eşya diye letgoya kullanılmayan eşyalarımı koyup hayır işliyorum.