bugün

Sayısı bende kalsın. Nazar felan değer sonra kısmetimiz kapanır.
net sıfır.
sıfır. sıfır. sıfır.

hepsi fakir. hiç zengin yok.

bende hepsini reddediyorum.

onlar kim benimle buluşacaklar..

hiç...
burası chat flört sitesi değil. bilgi verme edinme sitesi efendi.
eski sözlüğümden birkaç tane. bundan hiç. o zaman bekardım. buluştuğum kızlara da yürümemiştim.
1 yazıyla bir. aslında 2 olması için hiç bir sebep yoktu 4 metre yakına kadar geldik ama buluşmadık. enteresandı.
Sıfır. Çünkü niye buluşayım.
Daha yeni geldim. Bir durun allasen.
bir bana yakın oturan yazar yok
iki zaten sözlükte kız yok ki
üç siz buluşun biz oylarız *
1 ama kalın 1.
Bir kezdi, onda da midem bulandı kapattım hemen.
şu kendini bir b.k sanan mallara uyuz oluyorum .

sanki anasını satim bütün kızlar adamla birlikte olmak için sıraya girmişler de adam da bundan sıkılmış da hepsini red ediyormuş .

aç tavuk kafası tabi ki .

aç tavuk kendini buğday ambarında sanar mış .

ulan sen kimsin ki onu bile bilmiyoruz .

kelmisin sağırmısın özürlümüsün malmısın ins misin cinsmisin hıyar ağasımımısın . hiç bir bilgi veri yok ama kızlar sıraya girmişler beyimiz için .

bide kızları aşşağılayarak prim yapanlar var onlar zaten o.ç nin önde gidenleri .

kızları kendi annesiyle bacısıyla karışıtırıyor ya o bakımdan yani . her kesi kendi anası danası gibi biliyor müptezel .

yalnız şöyle bir durum var bazı cahil kızlarda bunların ağına düşüyor tabi . tabi alacaklarını iyi kötü alıp tekmeyi de yiyorlar o ayrı konu .
Buluşmadım buluşmam da.
Hiç kızla erkekle de bulusmadim. Toplamda hiç.
0 maalesef, kızlar görün beni.
4 farklı şehirden 25 - 30. Ama sinirlenmeyin hemen bana. bu hepsiyle sexiştik anlamına gelmesin. Kimiylen sadece öbüşüp bıraktık.
hiç kızla buluştuğumu itiraf ediyorum. pardon bu yanlış başlık ya giriyi yanlış yere girdim.
hani sözlükte kız yoktu.
hiç.
nisanda geliyor gönlümün prensesi.^^
10 galiba.
böyle bir girişimde bulunmadım.
sadece bir kişi ile buluştum.

üsküdar'a gider iken, yağmur da yağıyordu. onu ilk gördüğümde nefesim tutuldu. hiç konuşmadık. şemsiyesini döndürerek geçerken, mendilini attı yere. aldım, kokladım. hâlâ saklarım. sonra buluşmalarımız devam etti. birbirimize rubailer söyledik, gazeller okuduk. temsili;

görsel
0 ve de hep 0 kalacak. Kârı kız düşürmek için bin tane uygulama var amk şurayı bir rahat bırakın ya.
Sözlükten birisi ile buluşulur mu hiç. Aklınızı başınıza devşirin ahali.
Siz daha buluşmak falan adamlar yaklaşık iki yıldır sevgili lan.