bugün

malum, sözlüğe yeni katılan nicklerin çoğu feyk oluyor. bu da, feyk hesap almayı düşünen yazarlara yapılan tavsiyelerdir.

ilk tavsiye tabii ki;

--rtük--
-almayın.
--rtük--

(bkz: sözlük formatı)

yok, ben illa alacam diyorsanız, kılıfınızı hazırlayın. neyse, bunlar teknik detaylar. halledersiniz.

asıl tavsiyem, bu nicklerin çoğunun kız gibi davranması üzerine. tamam, kız olacaksınız da bari nickinizde kız falan geçmesin. çok belli ediyor bak. daha düzgün nick alın, sonra yine gider kızlardan kızlara tavsiyeler başlığına falan yazıp, belli edersiniz kendinizi.*
bir psikiyatriste görünmekte fayda vardır.

(bkz: kişilik bölünmesi)
şu başlığı takip etmeleri;
(bkz: aynı ip den girme sözlüğe silik olursun aybalam)

ve özellikle şu giride verilen taktikleri harfiyen yerine getirmeleri gerekmektedir;
(bkz: aynı ip den girme sözlüğe silik olursun aybalam/#2382412)
(bkz: aynı ip den girme sözlüğe silik olursun aybalam/#10597918)

tanım: feyk hesap ibneliktir. tavsiye edilmez.
eşe, dosta kesinlikle söylenmemeli bu feyk hesap. ben söyledim, noldu? adam gibi itiraf bile giremiyorum. sürekli tanıdığım insanların okuması korkusuyla, hiçbir şeyi rahat rahat yazamıyorum.
(bkz: fake hesap alacak kadar düşmek) *
sürekli aynı yazarı şukulamayınız.aynı yazardan kasıt kişinin ilk yazar oldugu rumuzudur.
benliğinden uzaklaşıp başkalaşarak karakterini kaybetmeye sebeptir bu. gerçekler hep feyk gözle görülünce manasını kaybediyor. manasızlaşıyorsun. * *
sana tavsiyem !

siktir git, hem sen hem fake'in.
şimdi o klavyeyi bırakıyorsun ve derhal lavoboya gidiyorsun. uluorta sıçmak etik değil çocuğum.
1- mesaj çekmeden önce hangi nickle yazdığınıza son kez bakıp öyle yollayın. telafisi mümkün olmayan hatalar olabiliyor.

2- eğer erkekseniz kız nicki almayın. inanın zamanla yürüyüşünüz bile değişir. top olursunuz demedi demeyin.

3- sürekli kendi başlıklarınızı uplamayın. kendi nick altınıza gidip yalandan yere yalamayın. acık uyanık olun amk. çakmasın millet köfteyi.

ve son olarak; sürekli mesajlaştığınız arkadaşlarınızla fake hesabınızı devreye sokarak daşak geçmeyin. unutmayın ki o sizden daha çakal olabilir. anlar ama çaktırmaz.

hülasa bunlara uyalım, uymayanları uyaralım!

saygılarımla amk.
herkesin takma isimle katıldığı bir platformda daha da fake olma ihtiyacı güden andavallara verilen tavsiyelerdir.