bugün

hepsinin eline, birşekilde, pamuk prensesin uvey anasının aynasının geçmiş olduğuna inandığım durumdur. yoksa çoğunun kendini karizmatik, yakışıklı, cool görmesi normal değildir böyle bir olasılık düşüktür.
(bkz: ütopya)
(bkz: onun bunun sözlükte olması)

edit:

(bkz: baslik degisince altindaki entrylerin pic olmasi)
(bkz: bunun var ya)
(bkz: sana girsin)
kulaktan kulağa fısıldanan ve yakında tüm ülkeye yayılacak söylenti.
(bkz: sözlükteki bunun erkeklerinin yakışıklı olması) olması gereken olsa gerek muhtemelen belki. zira;
http://en.wikipedia.org/wiki/Bunun_people
(bkz: beni saymayın abi) *
yalandır.
mantıksal olarak doğru olabilecek önermedir. hatta aşağıdaki birinci öncülün doğru olduğunu kabul edersek, kıyastan çıkarılan sonuç gayet açık ve nettir.

bütün insanlar güzeldir/yakışıklıdır.
uludagsözlük yazarları insandır.
--------------------------------
o halde uludağsözlük yazarları güzeldir/yakışıklıdır.
bazıları süpersede; görsel

ben bunlardan biri degilim.http://www.josh-duhamel.c...mages/josh_duhamel_28.jpg
çinli bir düşünür sadece sözlük için değil toplu iletişimin var olduğu dünyamıza şöyle bir genelleme getirmiş.''insan kendini beğenmezse çatlar ölür.'' o yüzden ben kendimle gayet barışığım , kendimle dalga geçiyorum tribine girmeyede gerek yok. her insan ucundan kıyısından kendini beğenmek zorundadır.
olabilitesi yüksek bir olgu.
propaganda yapmanın en vasat ve bize has yoludur. işe yaradığına şahit oldum mu evet. sıradan insanların sıradan insanlar için oynadığı küçük oyunlar buna uludağ sözlük vs si falan da dahil. bişey olmaz desin arz talep mevzuu schopenhauer insan insanın acıdaşıdır der anlayışla karşılamak lazım gelir.
(bkz: tabi tabi biz de zaten çok güzeliz)
(bkz: mc yakışıklı)
arzu edilen bir durumdur.
tamamen hayal ürünüdür.
su götürmez bir gerçek.

kimi görsem yakışıklı. özellikle poisonx bu durumun sebebini oluşturan kişidir.
poisonx in çok seksi bir erkek olduğunu hissederken yakışıklı olduğunu duymam bana haz veriyor.
aramaya inanmak bu olsa gerek.
erkek arayan yazarları ortaya çıkartır...

poisonx e yakışıklı demişler ya...

bir polis kadın a kaş göz çizsem daha yakışıklı olurdu...
''Müftü efendi bize kâfir demiş. Tutalım ben O'na diyem müselman. Lâkin varıldıktan ruz-ı mahşere ikimiz de çıkarız orda yalan''
sözlükte çok fazla erkek olması yüzünden ortaya çıkan durum. ama çok var çok fem yurdu gibi, askeriye gibi. o yüzden sol sütundan götlü, memeli başlıklar eksik olmuyor. edit: lan başlık değişmiş @30 gibiydi başlık
(bkz: sözlükteki erkeklerin çok yakışıklı olması başlığının değişikliğe uğraması)
ulem herkes atsın fotosu gerçek ortaya çıksın ne lem bu güzel çirkin kavgası.