bugün

üzücü olan gerçektir. alın hadi bir tane de bendendir.
gecenin seksiliğindendir.
bu saatten sonra ne yazsak seks.
"her canlı doğar, büyür ve ürer" lafzını destekleyecek bir genellemedir. (bkz: üç büyükler)
Hepimizin olmasını istediği şeydir.
Ama bir artist aradan sıyrılıyor. Ya bırakın artık seks seks diyor. ilgi çekiyor. O esnada maturbasyon yaptığını kimse bilmiyor.
beyinleri başka yerde çalışan yazarların varlıgından kaynaklıdır.
sözlüğün içine etmiş, seviyeyi yerle bir etmiş, başka yazarları da soğutmuştur.
yazarların tuhaf bir özelliğidir.
sözlüğe hormonlarına çaktığımının ergenlerinin alınmasından kaynaklanan durum. bu arada sadece gece olsa iyi amk. şu başlıklara bak:
(bkz: yazarların ilk öldükleri yer)tabi bu hormondan değil mallıktan kaynaklanmış biraz.
(bkz: çirkin gelen kızın yavaştan seksileşmesi) anca 31 çekmekten elleri nasır tutmuş pezevenk açar bu başlığı.
(bkz: sevişirken prezervatif kullanan berbat erkek) hayatında sik görmemiş kezbanın yarattığı başlık. başlıkımsı. ıyk.
(bkz: kate upton ı hamile bırakıp namusunu temizlemek) liseli. boşa demiyorum siktin sözlüğü eyledin viran pezevenk seni diye.

edit: en meşhurunu unutmuşum amk niye demediniz? (bkz: tayt giyen kızın asıl amacı) ve türevleri.
dönem itibariyle ergenliğe mecbur yazar kesiminin çoğunluğu oluşturması yüzündendir. tek elle entry girmeyi ben öğrettim bunlara.
seksten bahsederken seviyenin düştüğünü iddia etmek aptallıktır. fakat bunun yanında cıvığını çıkartacak kadar bahsedip durumu açlığa vardırmanın da bir manası yoktur.
yazarlarımızın bir çoğunun yaşamadığı olaya merakıdır.
(bkz: dervişin fikri neyse zikri de odur)
(bkz: yaşasın donuz butonu)
bastırılmış cinselliğin kimliksiz dışa vurumudur.
görsel