bugün

sözlükteki bayan yazarlar tarafından çekici olmayan, tınlanmayan, varlığıyla yokluğu belli olmayan zavallı erkek yazarlardır. ulan insan bi kere bile msj almaz mı lan? ezikler sizi...

bak mesala demin bana gelen msj, çatlayın amk ;

''kukla nickin çok güzel, insanın kolunu sokup oynayası geliyor, çok eğlencelisin valla ''

bunu yazmış yollamış bana, bi tuhaf oldum lan. ,yazdığı bu iltifatı okuyunca dibim düştü. formata aykırı olmasa nickini vercem, işte beni onure eden bayan bu dicem, o sizin yengeniz olur lan diyecem, dağılın lan etrafından dicem, dicem ama formata aykırı işte.
o değil bide eğlencelisin dedi lan. cevap olarak gülücük şeysi attım. teveccühünüz dedim ama cevap yazmadı. nick altına gitsem mi lan acaba, içim kıpır kıpır oldu valla. bu gecede uyuyamam amk.

bu arada sizde öyle sap sap, 'kopardın beni, yardın lan ' falan filan gibi msjlar atın birbirinize. sap geldiniz saman gitceksiniz sefiller.
sözlükteki bayanlardan mesaj alan erkeğin böbürlenmesidir.

bayan değildim yedim seni , sil başlığı.

bi de (bkz: kara murat benim)
"sözlükteki bayan yazarlar tarafından çekici olmayan" cümlesini kuranın daha ezik olduğunu düşünmeme sebep olan önerme. "çekici bulunmayan" daha uygun olur. edilgen yapılı cümle kurarken, fiilin edilgen olması önemlidir.
(bkz: sözlükteki abazan yazarlar)
(bkz: ben)
beni meta olarak görmelerini istemiyorum * *
sanaldan özel mesaj almayan, sevgilileriyle fantezi yapan yazarlardır. Yani bu ben oluyorum.
(bkz: sanalda ezik reelde kral olmak)
(bkz: odademişkiodabenim)
bir de erkek sanıp am göt meme muhabbeti yapıyorsun sonra bayan çıkıyor.
bu daha kötü bayanın (bayan ne lan?) mesaj atmamasından.
http://galeri.uludagsozlu...ci-sözlük-capsleri-20542/

not : sözlükte tanımadığım bayan yazar yok aga, sana bi eğlencelisin dedi diye bu kadar heyecan yapmışsın, benim yerimde olsan kalp krizinden gidersin herhalde. *
(bkz: mesaja tahrik olan abazan)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
benim lan bu. beni bir birey olarak görmüyorlar herhalde. * *
çocukluğundan beri kumdan kale yapamamış insanın ezikliği ile eşdeğer bir durumdur.lakin o çocuk denizden hep korkmuştur.
elbetteki bayan bir insandan mesaj almadığı için ezik değil, şanslı adamlardır.

ne diyorduk? bayan değil kadın...
abaza formatında açılan bi başlık , sözlük burası karı kaldırmak için oturulan kampüs çimeni , bar , çeşitli amsal alan değil .
(bkz: aradığın arkadaşlık sitesi 50m ilerde sağda)
sözlük yazarı bayanlardan özel mesaj alıyo diye libidosu yükselen abazan ezikten daha masum olduğu kesin.
buraya baynadan mesaj almak için gelen yazarın başlığıdır.
gerçeği durur iken sanalı ile uğraşmayan yazardır.
(bkz: sözlüğü fikirlerini yazmak için kullanan yazar)
(bkz: bir mesaj aldım ciddi düşünüyoruz)
aralarında bulunduğum ezikler. bunun sebebi de sözlükteki bayan yazarların sübyancı olmaması.
bayandan mesaj alanın yaptığı ilk eylem. (bkz: başlık sıçmak)
sözlükteki bir insanın bayan mı erkek mi olduğunun nasıl anlaşılacağını bilmeyen chaostheory için yorum yapılamayacak durum. almış da olabilirim almamış da.
karşı cinsle ilgili mesaj olayını büyütmek, sanki evlenme teklif etti boyu uzayan arkadaşların akıllarınında uzaması dileklerimizle
(bkz: beni yakaladılar siz kaçın)
güncel Önemli Başlıklar