bugün

Gavat, ibne ve düdük makarnası dendi bana.
Gavat ibne tamam da düdük makarnası ne alaka.
görsel
düzgün yazana kim niye hakaret etsin?
sevdiğim kız ezik demişti.

doğukan bana orospu çocuğu dedi bu kadar üzülmedim aq.
(bkz: şerefsizler sıralı liste).

Başlığı açan ibne hariç online olan herkes vardı.
Sevdiğin kız kimdi AMK sana onu diyenin evine molotof atalım şimdi kcklı arkadaşlarımı arıyorum.
Vay bee kimler neler neler yaşamış. Kıskandım yahu ben kendi halimde yazıp gidiyorum.
Tiamat nickli ak çomara çomar dediğim için bana "çomar boku" yakıştırmasında bulunmuştu. Doğukan hesapları tarafından da "şişman, sivilceli, solcu düşmanı alevi ergen" gibi ithamlara uğradım. Zira şişman da değilim, sivilceli de hatta görenler yüzümün pürüzsüz olduğunu söylerler. Sadece anne tarafından aleviyim (ki alevi de sünni de olsam bir sorun olmazdı) yaşım da ergen olamayacak kadar büyük.
kinaye yaparken bir olayı anlamadığımı düşünen bir yazar onu açıklayarak zekama hakaret etmişti. olayı hiç hatırlamıyorum. hafızama hakaret etmiş olsa haklısın derdim.
yalnız o çok kötü bir görüntüydü knk. travma gibi bir şeydi yani.
akp'lilerden kemalist, kemalistlerden yobaz, ülkücülerden vatan haini kansız, solculardan liboş, cinsel özgürlükçülerden örümcek kafalı, ittaparlardan hayvan düşmanı, pandemistlerden düz dünyacı vs hakaretlerini çok yemişimdir.
Kimseyle karşılıklı tartışma içine girmediğimden küfür yemedim. Ancak geçen ay iyice azıtan ve bunu başlıklara da yansıtan y*vşaklarla çok uğraşmıştım. Onlar gördülerse sanki s*kimde demiş olabilirler sadece.
Taşakklarını dezenfekte ederek ağzıma alırım ..
Sayın yazar..
aklimda kalmadi hicbiri.

suratini dagitmak istiyorum.
aklimda tek kalan en cok sevdigim.
5 sene önceydi. Sözlükten sevdiğim bir yazara, nickaltından birisi küfür etmişti yanlış hatırlamıyorsam.

17 yaşındaki ergen eksi ruyalar olarak, o kişiye, bana bak ulan lı şeyler yazmıştım. " o da sktr git kvşe" demişti. O an donup kalmıştım.

Şu an olsa banane ya der, uğraşmam.
Biri bana sen lacancısın demişti... Düşünün artık.
cuhapeli dendi bana.

değilim aq.
Bana meraba demişlerdi.
Stirner okusan kesin seversin demişti bir editör. Yuh artık!
AYNI YAŞTA OLDUĞUMUZ ADAM TEYZE DEMiŞTi.
manyak falan diyorlar...
Bir tane yazar insanı, bana frank Lucas ın feyki demişti.
Ego ve param var hakaretleri.

Swh.
birkaç yazar tarafından sürekli haksız ve kırıcı, üstü kapalı saldırılara uğramak.