bugün

koyar adama, hani marjinal bizdik dedirtir.
(bkz: sikyabir)
(bkz: siklenmeyen yazarlar birliği)
sözlüğe siklenmek,ilgi çekmek için entry giren ezik insan isyanı.
uludağın en sinir bozucu özelliğidir. derdinizi yazarsınız mesaj kutunuz yanmasını en azından yazınızın altına tavsiye mahiyetinde bir entry girilmesini beklersiniz ama entryiniz oylanmaz bile. uludağın ekşiye göre negatif bir özelliğidir. ekşiye her ne kadar soğuk ortamı var deseler de daha duyarlı insanlar barındırır burdaki gibi eli sikinde gezen empati yoksunu liselileri değil.

edit: liseli gerzeğin biri de eksilemiş
çok da siklenmeyen bir durumdur.
önemi yoktur entrylere devam.
(bkz: bir troll nasıl doğar)
Şahsımında içinde bulunduğu durumdur. sürekli karma puanı düşmektedir ne bir özel mesaj ne bir oy ulan yoksa ben yokmuyum var mıyım lan biri söylesin mesajdan. Zor durumdur.
Haklı tespit.
siklenmemek iyi bir şey aslında kim siklenmek ister lan.swh
bunca ibnenin arasında dert edilecek şey değildir. sen adres ver onlar seni bulur ve bence siklenmeme sorunun çözülür *
Girilen entrylerin görmezden gelinmesiyle ortaya çıkan durumdur. üzer. yazmak da emek ister sonuçta.
genel olarak bircok yazarın düştüğü içler acınası durumudur. evet..
yazdığınız şey siklenmeyi haketmiyorsa sorun olmayandır.

ben mesela takmıyorum bile isteyen okur isteyen okumaz.
250 gram olup olmamasına bakar.
medyada da aynisi gecerlidir tepki yaratacak cogunlugun dusunce ve goruslerine karsit sansasyonel ve gicik kaptirtacak sacmaliklar olmadigi surece bu ulkede fark edilmez degeri bilinmezsiniz comak sokmaniz gerekir
iyi seyler yapanin iyi programlarin bilgilendirici insanlarin degeri bilinmez
tebrik edilmez reaksyon gösterilmez nerde milletin damarına basarsın ordan tepki alırsın bu yuzden tv sosyal medya ahlaksizliklar sapkinkiklar rezilliklerle doldu
cunku herkesin icinde yatan fark edilme dürtüsü insana bunlari yaptirtiyor.
biz toplum bu insanlari yaratiyoruz iyi seylere iyi tepkiler vermek desteklemek tebrik etmek yerine anca damarimiza basilinca zorumuza gidince tepki veriyoruz bunlari yapanlari fark ediyoruz.
bazen hissedilen durum.
evet şu an dibine kadar hissettim.
Çok da sikimde olmayandır.
oylayan olmadığı için şu an oluşan durum.
Nickaltınızda yıllardır in cin top oynuyorsa geçerli bir realitedir.
bazı sözlük userlarının başına gelen vahim durum. *
Daha iyidir. Dök tüm içindekileri amk. Tanıyan yok, Hesap soran yok nasıl olsa.
pek entry girmek istememeye sebep olabilecek durum.
mis gibi bir durumdur. saçmalayıp takılıp gitmek için tertemiz bir fırsat doğurur. ayrıca, yazarın erkek olduğunun da ispatı olarak görülebilir.